Svečiai iš Mančesterio pirmavo nuo 18 min., kuomet juos į priekį išvedė Paulis Pogba.

Tik prasidėjus antram kėliniui rezultatą išlygino šeimininkų puolėjas Jay Rodriguezas – 1:1.

Nors „Man United“ spaudė varžovus ir rungtynių gale turėjo ne vieną galimybę išplėšti pergalę, „Burnley“ pasiekė tašką.

Negelbėjo ir ryškiausia klubo žvaigždė Cristiano Ronaldo, kuris šįkart kilo nuo atsarginių suolo ir aikštėje pasirodė tik 68 minutę: portugalas keitė urugvajietį Edinsoną Cavani.

Tai jau trečios lygiosios iš eilės šiai ekipai – su 14 taškų „Burnley“ atsilieka nuo neiškritimo zonoje esančio „Newcastle“ (18 t.).

Pastaroji antradienį namuose 3:1 (1:1) pranoko „Everton“ ekipą.

„Man United“ su 39 taškais užima 5-ą vietą.