Mažojo čempionato finalo pradžia nežadėjo nieko gero Kamerūnui. 24 min. Burkina Faso žaidėjas Steeve'as Yago pelnė pirmą įvartį, o 43 min. Kamerūno vartininkas Andre Onana nesugraibė iš aštraus kampo į rankas skriejusio kamuolio ir tapo antrojo įvarčio autoriumi.

Šeimininkų padėtis dar labiau komplikavosi antro kėlinio pradžioje, kai Burkina Faso puolėjas Djibrilis Ouattara pelnė trečią įvartį.

Tačiau susikrovę trijų įvarčių persvarą Burkina Faso futbolininkai per anksti atsipalaidavo ir patikėjo savo pergale.

71 min. Kamerūno viltis atgaivino kamuolį į varžovų vartus iš kelių metrų pasiuntęs Stéphane'as Bahokenas.

O antrojo kėlinio pabaigoje pagaliau iššovė Kamerūno rinktinės atakų lyderis Vincentas Aboubakaras.

Rezultatyviausias šio Afrikos čempionato žaidėjas 85 ir 87 minutėmis pasinaudojo Burkina Faso rinktinės vartininko Sofiane'o Ouedraogo klaidomis ir dviem tiksliais smūgiais išlygino rezultatą.

Nors arbitras prie pagrindinio rungtynių laiko pridėjo net 8 minutes, tačiau rezulatatas nepakito ir komandos santykius aiškinosi baudinių serijoje.

Beje, Afrikos čempionato pusfinalyje Kamerūnas būtent po baudinių serijos 1:3 nusileido Egiptui, tačiau šį kartą „Nesutramdomi liūtai“ užtikrintai realizavo visus 5 smūgius nuo 11 metrų žymos, o Burkina Faso futbolininkai pasižymėjo tik tris kartus.

Penkis kartus Afrikos čempionatuose triumfavusi Kamerūno rinktinė bronzos medalius iškovojo vos antrą kartą. Iki šiol vienintelę bronzinę pergalę Liūtai buvo pasiekę 1972 metais. Tuo metu Burkina Fasas bronzą buvo laimėjęs 2017 metais, o geriausią pasiekimą užfiksavo 2013 metais, kai tik finale nusileido Nigerijos rinktinei.

Sekmadienį Afrikos čempionato finalinėje dvikovoje susitiks Egipto ir Senegalo rinktinės.