Tiek Mohamedas Salah, tiek kita ryški „Liverpool“ žvaigždė Sadio Mane toliau tęsia sėkmingą žygį Afrikos Nacijų taurės varžybose, kuriose sužaisti paskutinieji ketvirtfinaliai.

Egipto rinktinė per pratęsimą 2:1 eliminavo Maroko nacionalinę komandą, o labiausiai spindėjo M. Salah, kurio įvartis 53-ąją minutę lygino rezultatą, o rezultatyvus perdavimas leido puolėjui Trezeguet 100-ąją minutę pelnyti pergalingą įvartį.

Įdomu, jog po finalinio švilpuko egiptiečiai pergale džiaugtis neskubėjo. Nugalėtojai, įskaitant M. Salah, pirmiausia paguodė pralaimėjusius marokiečius.

Pusfinalyje Egiptas surems ginklus su Kamerūnu.

Kitame pusfinalyje kovos Burkina Faso ir Senegalo nacionalinės komandos. Pastaroji sekmadienį ketvirtfinalyje 3:1 įrodė pranašumą prieš Pusiaujo Gvinėją.

S. Mane atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio Famara Diedhiou mušė pirmąjį mačo įvartį, ir nors varžovai lygino rezultatą, Senegalui pergalę dovanojo Cheikhou Kouyate ir Ismaila Sarro įvarčiai.

Pusfinaliai bus žaidžiami trečiadienį ir ketvirtadienį, o didysis čempionato finalas įvyks vasario 6-ąją, sekmadienį.