Savo lyderius Mohamedą Salah ir Sadio Mane į Afrikos futbolo pirmenybes išleidusi Mersisaido ekipa sekmadienį namuose 3:0 susitvarkė su „Premier“ lygos naujokais „Brentford“.

„Raudonieji“ į priekį išsiveržė 44-ąją minutę, kai po kampinio galva pasižymėjo Fabinho. 69-ąją minutę rezultatą padvigubino Alexas Oxlade-Chamberlainas.

Greitai po pelnyto įvarčio anglą pakeitė 27-ąjį gimtadienį sekmadienį minintis Takumi Minamino. Japonas dovaną sau pasidovanojo vos per tris minutes aikštėje – jo įvartis 77-ąją minutę nebepaliko svečiams vilčių išsigelbėti.

Jurgeno Kloppo kariauna paskutinę pergalę „Premier“ lygoje buvo iškovojusi gruodžio 16-ąją, kai 3:1 įveikė „Newcastle“.

„Liverpool“ futbolininkai su 45 taškais pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau nuo lyderių „Manchester City“ jie jau yra atsilikę 11 taškų.

Kitose rungtynėse sekmadienį „Leeds United“ svečiuose po atkaklios kovos 3:2 pranoko „West Ham United“ vienuolikę.