Jau 8-ą rungtynių minutę Luukas de Jongas pataikė į vartus smūgiuodamas kamuolį per save, tačiau įvartis dėl nuošalės nebuvo įskaitytas.

Antrame kėlinyje L. de Jongas po Dani Alveso perdavimo pelnė įvartį ir išvedė katalonus į priekį.

Svečiams situaciją komplikavo 80-ą min. už dvi geltonąsias korteles iš aikštės išvarytas 17-metis Gavi.

„Granada“ pasinaudojo kiekybine persvara ir 89-ą min. Antonio Puertas rezultatą išlygino.

„Barcelona“ su 32 taškais rikiuojasi 6-oje turnyro lentelės vietoje, o „Granada“ (24 taškai) – 12-oje.

Kitose rungtynėse Madrido „Real“ 4:1 nugalėjo „Valencia“ futbolininkus ir toliau sėkmingai tvirtinasi vienvaldžio lygos lyderio kėdėje.

Likusiose šeštadienio rungtynėse Ispanijoje „Real Sociedad“ 1:0 nugalėjo „Celta Vigo“.