Liverpuliečiai, net ir be koronavirusu susirgusio trenerio Jurgeno Kloppo, puikiai pradėjo susitikimą bei nesužaidus nė pusvalandžio jau pirmavo dviejų įvarčių skirtumu: 9 min. pasižymėjo varžovų gynėjo Trevoho Chalobaho klaida pasinaudojęs Sadio Mane, o 26 min. individualų meistriškumą pademonstravo Mohamedas Salah.

Vis dėlto londoniečiai nesutriko ir dar iki pertraukos išlygino rezultatą. Iš pradžių, 42 min., nuostabų įvartį šūviu vienu lietimu ore įmušė Mateo Kovačičius, o 45+1 min. tikslus buvo vienas prieš vartininką iššokęs Christianas Pulišičius – 2:2.

Antrame kėlinyje aktyvesni buvo Mėlynieji, bet pakeisti skaičių švieslentėje jiems taip ir nepavyko.

Pirmame rate komandos taip pat pasidalino po tašką – 1:1.

Po šių lygiųjų „Chelsea“ su 43 taškais išsaugojo antrą poziciją. Tiesa, čia pat esantis FC „Liverpool“ turi 42 taškus ir vieną mačą atsargoje.

Tvirtai pirmauja 11 turų iš eilės tik laimintis „Manchester City“, kurio sąskaitoje – 53 taškai.