C divizione ir toliau besivaržysiantys lietuviai pateko į 1-ą grupę, kurioje kovos su Turkijos, Liuksemburgo ir Farerų salų rinktinėmis.

Turkija į šią grupę pateko iš pirmojo, Liuksemburgas – iš antrojo, Lietuva – iš trečiojo, o Farerų salos – iš ketvirtojo krepšelio.

FIFA reitinge Turkija užima 37-ąją, Liuksemburgas – 93-ąją, Farerų salos – 123-ąją, o Lietuva – 136-ąją vietas.

C lygos grupės

I – Turkija, Liuksemburgas, Lietuva, Farerų salos
II – Šiaurės Airija, Graikija, Kosovas, Kipras arba Estija
III – Slovakija, Baltarusija, Azerbaidžanas, Kazachstanas arba Moldova
IV – Bulgarija, Šiaurės Makedonija, Sakartvelas, Gibraltaras

Primename, kad Lietuvos rinktinę ir toliau treniruos Valdas Ivanauskas.

„Nors ištrauktos mūsų grupės komandos yra pajėgios, tikime, jog su kiekviena iš jų galime kovoti dėl taškų. Praėjusiame Tautų lygos turnyre pavyko pasirodyti neblogai ir nudžiuginti mūsų sirgalius pergalėmis, tad ne ką prastesnio pasirodymo tikimės ir šiame turnyre.

Tikimės, jog rinktinė kiekvienose rungtynėse atiduos visas jėgas ir kausis dėl pergalės, o konkretūs tikslai treneriui ir rinktinei suformuoti bus artimiausiu metu“, – sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Dėl to, kad kitų metų pasaulio čempionatas Katare vyks žiemą, kiek koregavosi ir UEFA tautų lygos tvarkaraštis – net ketverios Lietuvos grupės etapo rungtynės bus sužaistos birželio mėnesį, o dar dvejos – rugsėjį.

Tradiciškai kiekvienos C grupės laimėtojai kitame turnyre kyla į aukštesnį divizioną, tuo metu paskutines vietas užėmusios keturios komandos turės sužaisti išlikimo rungtynes tarpusavyje, tų rungtynių pralaimėtojai iškris į D divizioną.

Praėjusiame Tautų lygos turnyre lietuviai per šešerias rungtynes iškovojo 8 taškus ir savo grupėje užėmė trečią vietą.


A lygos grupės

I – Prancūzija, Danija, Kroatija, Austrija
II – Ispanija, Portugalija, Šveicarija, Čekija
III – Italija, Vokietija, Anglija, Vengrija
IV – Belgija, Nyderlandai, Lenkija, Velsas

B lygos grupės

I – Ukraina, Škotija, Airija, Armėnija
II – Islandija, Rusija, Izraelis, Albanija
III – Bosnija ir Hercegovina, Suomija, Rumunija, Juodkalnija
IV – Švedija, Norvegija, Serbija, Slovėnija

D lygos grupės

I – Lichtenšteinas, Andora, Kazachstanas arba Moldova, Latvija
II – San Marinas, Kipras arba Estija, Malta