Užtikrintai čempionate pirmaujantys Madrido „Real“ futbolininkai sekmadienį namuose 2:0 laimėjo miesto derbį prieš „Atletico“ futbolininkus.

„Karališkasis“ klubas į priekį išsiveržė po tikslaus Karimo Benzema smūgio 16-ąją minutę, o 57-ąją minutę šeimininkų persvarą padvigubino Marco Asensio.

Diego Simeone auklėtiniai turėjo kelias geras progas sušvelninti rezultatą, tačiau Thibaut Courtois išsaugojo vartus sausus, o „Real“ persvara nuo artimiausių persekiotojų išaugo iki 8 taškų.

Prieš ketvirtoje vietoje liekančius „Atletico“ futbolininkus Carlo Ancelotti kariauna turi 13 taškų pranašumą, o net 18 taškų „Real“ skiria nuo principinės varžovės „Barcelonos“.

Katalonai sekmadienį vėl liko be pergalės – paskutinėmis rungtynių minutėmis jie prarado taškus išvykoje 2:2 sužaisdami su „Osasuna“.

Nico ir Abdessamado Ezzalzouli įvarčiai leido „Barcai“ pirmauti 2:1, tačiau Chimy Avila 86-ąją minutę padovanojo šeimininkams lygiąsias.

Xavi treniruojama „Barcelona“ lygoje užima aštuntąją vietą.

Kitose sekmadienio rungtynėse Sevilijos „Real Betis“ netikėtai lengvai 4:0 sutriuškino San Sebastiano „Real Sociedad“, o „Villareal“ 2:0 įveikė „Rayo Vallecano“.