Nė vieno keitimo sudėtyje lyginant su pastarosiomis Mančesterio klubo rungtynėmis (3:2 prieš Londono „Arsenal“) neatlikęs Rangnickas pirmajame kėlinyje galėjo mėgautis ryškia savo auklėtinių teritorine persvara, tačiau progas švaistę „United“ futbolininkai pirmoje rungtynių pusėje nepralaužė svečių gynybos.

Vienintelis susitikimo įvartis krito 77-ą susitikimo minutę, kai brazilas Fredas vienu lietimu pasiuntė kamuolį į Vicentes Guaitos ginamų vartų tinklą. Po Masono Greenwoodo perdavimo galingu smūgiu pasižymėjusiam saugui tai buvo pirmasis sezono įvartis „Premier“ lygos pirmenybėse.

Varžovų bandymus išlyginti rezultatą atlaikę Mančesterio futbolininkai savame „Old Trafford“ stadione nė vieno įvarčio nepraleido pirmą kartą nuo balandžio mėnesio, o svečiams tai buvo jau trečiasis paeiliui patirtas pralaimėjimas.

Pergalė kilstelėjo „Manchester United“ į šeštąją turnyro lentelės poziciją. Per 15 sužaistų rungtynių 24 taškus surinkę Raudonieji Velniai vienu tašku lenkia rungtynes atsargoje turintį Londono „Arsenal“ klubą.

Savo pozicijas penktoje turnyro lentelės vietoje išsaugojo Londono „Tottenham Hotspur“. Antonio Contes vadovaujama ekipa namuose 3:0 (1:0) susitvarkė su paskutinėje turnyro lentelės pozicijoje žengiančiais „Norwich“ futbolininkais.

Įvarčiais pasižymėjo Lucas Moura (10'), Davinsonas Sanchezas (67') ir Son Heung-Minas (77'). Korėjietis prie tikslaus smūgio pridėjo ir rezultatyvų perdavimą brazilo Mouros įvarčiui pirmajame kėlinyje.

Po 14 rungtynių 25 taškus turintys „Tottenham“ dviem taškais atsilieka nuo vienu susitikimu daugiau sužaidusių „West Ham United“ futbolininkų, žengiančių ketvirtoje turnyro lentelės pozicijoje.

Rezultatyviomis lygiosiomis baigėsi Leedso mieste vykusi dvikova tarp vietos „Leeds United“ ir lygos debiutantų „Brentford“ futbolininkų. Po Tylerio Robertso įvarčio 27-ą minutę į priekį išsiveržę šeimininkai 54-ą ir 61-ą minutėmis praleido Shandono Baptiste'o ir Sergi Canoso tikslius smūgius, tačiau tašką ekipai išplėšė 95-ą minutę rezultatą išlyginęs Patrickas Bamfordas.

Po lygiųjų „Leeds“ žengia keturioliktoje, o malonia sezono staigmena pirmoje jo pusėje tapę „Brentford“ – vienuoliktoje „Premier“ lygos turnyro lentelės vietoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)