Pirmame kėlinyje „Nou Camp“ stadione susirinkę žiūrovai nuobodžiavo, bet antroje rungtynių dalyje žaidimas pagyvėjo ir „Barcelona“ futbolininkai turėjo kelias progas pasižymėti. Vis dėlto, nei Phillipe‘as Coutinho, Ousmane‘as Dembele savo progomis nepasinaudojo.

O 79 minutę „Real Betis“ surengė puikią ataką ir Juanmi tiksliu smūgiu nepaliko šansų „Barcelona“ vartininkui Marcui-Andre ter Stegenui.

Po šios nesėkmės „Barcelona“ Ispanijos čempionate užima septintą vietą, tuo metu „Real Betis“ pakilo į penktą poziciją.

Kitose 16 turo rungtynėse „Sevilla“ namuose 1:0 (1:0) nugalėjo „Villarreal“. Pergalingą įvartį 16 min. pelnė Lucasas Ocamposas.

Iškovota pergale leido „Sevilla“ bent trumpam pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Tuo metu Madrido „Real“ šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Real Sociedad“ futbolininkus ir dar tvirčiau įsitaisė pirmoje pozicijoje.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Viniciusas Junioras (47 min.) ir Luka Jovičius (57 min.).

Nepasisekė Madrido „Atletico“ ekipai. Nugalėtojų titulą ginantys Diego Simeonės auklėtiniai 1:2 (0:0) turėjo pripažinti „Mallorca“ futbolininkų pranašumą.

Madrido komanda pirmavo po 68 min. Matheuso Cunhos pelnyto įvarčio. Bet Franco Russo 80 minutę tiksliu smūgiu galva išlygino rezultatą 1:1, o 91 min. Takefusa Kubo atsidūrė kontratakos smaigalyje ir išplėšė „Mallorca“ ekipai pergalę 2:1.