Kol kas nežinoma, kada rungtynės bus sužaistos. Įtemptame „Tottenham“ tvarkaraštyje vietos ko gero atsiras tik kitais metais.

Nors snigo ir kituose miestuose, kiti trys mačai sekmadienio popietę buvo sužaisti. Dabartiniai šalies čempionai „Manchester City“ namuose iškovojo nelengvą pergalę 2:1 prieš Londono „West Ham“.

Pirmajame kėlinyje Pepo Guardiolos kariauną į priekį išvedė Ilkay'us Gundoganas, o 90-ąją minutę šeimininkų persvarą padvigubino Fernandinho. Per pridėtą laiką įmuštas Manuelio Lanzini įvartis svečių nebegelbėjo.

„Man City“ vienu tašku vėl lenkia trečioje vietoje esantį „Liverpool“ klubą. Pagal taškus „miestiečiai“ pavijo pirmaujančią Londono „Chelsea“ komandą, kuri sekmadienio vakarą susitinka su „Manchester United“.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Leicester City“ 4:2 įveikė „Watford“, o „Brentford“ 1:0 pranoko Liverpulio „Everton“.