Svarbią pergalę D grupės batalijose pasiekė Milano „Inter“, kuris „San Siro“ stadione 2:0 (0:0) nugalėjo Donecko „Šachtar“ ekipą.

Abu įvarčius šeimininkams antro kėlinio viduryje, 61 ir 67 minutėmis, įmušė puolėjas Edinas Džeko.

Nors su 10 taškų „Inter“ pakilo į pirmą grupės vietą, tačiau Italijos klubas dar negali būti tikras dėl patekimo į kitą etapą, kadangi jiems grėsmę tebekelia tiek Madrido „Real“ (9 tšk.), tiek ir Tiraspolio „Šerif“ (6 tšk.).

Paskutiniame ture Milano atstovai svečiuosis „Santiago Bernabeu“ tvirtovėje.

Tuo metu ir toliau nepriekaištingai šį sezoną Europoje žaidžia Amsterdamo „Ajax“ futbolininkai.

Nyderlandų čempionai išvykoje 2:1 (0:1) įveikė Stambulo „Bešiktaš“ ir įsirašė jau penktą pergalę iš eilės.

22 min. Rachidas Ghezzalis realizavo 11 metrų baudinį, tačiau po pertraukos nuo atsarginių suolo pakilęs puolėjas Sebastienas Halleris 54 ir 69 min. išsprendė reikalus svečių naudai.

„Ajax“ su 15 taškų jau anksčiau užsitikrino pirmą vietą C grupėje, o dėl antrosios atkakliai konkuruoja Dortmundo „Borussia“ (6 tšk.) ir Lisabonos „Sporting“ (6 tšk.).