Fiasko gresia naujojo trenerio Xavi vadovaujamai „Barcelonai“, kuri „Camp Nou“ stadione nesugebėjo įveikti Lisabonos „Benficos“ – 0:0 (0:0).

Pirmame rate net 0:3 portugalams neprilygę katalonai šį kartą spaudė savo varžovus, tačiau jų gynybos užkardų taip ir nepramušė.

Beje, 90+3 min. auksinio šanso padovanoti pergalę lisaboniečiams neišnaudojo Haris Seferovičius, vos iš kelių metrų nepataikęs į praktiškai tuščius vartus.

Šios lygiosios reiškia tai, kad paskutinio turo mače su visus penkis mačus kol kas laimėjusiu Miuncheno „Bayern“ (15 tšk.), kuris vyks Vokietijoje, „Barcai“ (7 tšk.) veikiausiai bus reikalinga pergalė, nes „Benfica“ (5 tšk.) namuose priims grupės autsaiderį Kijevo „Dinamo“ (1 tšk.) ir gali išstumti Ispanijos atstovus iš antros vietos.

Tuo metu H grupėje saldžiu revanšu džiaugėsi Londono „Chelsea“ komanda, kuri namuose 4:0 (1:0) sutriuškino Turino „Juevntus“ klubą.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Trevoh Chalobah (25 min.), Reece'as Jamesas (56 min.), Callumas Hudsonas-Odoi (58 min.) ir Timo Werneris (90+5 min.).

Tikras trileris vyko F grupės dvikovoje Šveicarijoje, kur Berno „Young Boys“ sužaidė 3:3 (1:1) su Bergamo „Atalanta“.

Atvykėliai iš Italijos pirmavo iki 80 minutės, tačiau du žaibiški šeimininkų įvarčiai privertė gelbėtis jau pačią „Atalantą“. Tašką jai 88 min. išplėšė Luisas Murielis.

Vis dėlto lygiosios – ne svajonių rezultatas nė vienai pusei. Jomis labiausiai patenkintas liko antrą poziciją išsaugojęs „Villarreal“ (7 tšk.).

Antradienio rungtynių rezultatai:

E grupė

Kijevo „Dinamo“ 1 – 2 Miuncheno „Bayern“
14' [0 – 1] Robertas Lewandowskis
42' [0 – 2] Kingsley Comanas
70' [1 – 2] Denisas Garmašas

„Barcelona“ 0 – 0 Lisabonos „Benfica“

F grupė

„Villarreal“ 0 – 2 „Manchester United“
78' [0 – 1] Cristiano Ronaldo
90' [0 – 2] Jadonas Sancho

Berno „Young Boys“ 3 – 3 Bergamo „Atalanta“
10' [0 – 1] Duvanas Zapata
39' [1 – 1] Jordanas Siebatcheu
51' [1 – 2] Jose Luis Palomino
80' [2 – 2] Vincentas Sierro
84' [3 – 2] Silvanas Hefti
88' [3 – 3] Luisas Murielis

G grupė

„Lille“ 1 – 0 „Salzburg“
31' [1 – 0] Jonathanas Davidas

„Sevilla“ 2 – 0 „Wolfsburg“
13' [1 – 0] Joanas Jordanas
90+7' [2 – 0] Rafa Miras

H grupė

Londono „Chelsea“ 4 – 0 Turino „Juventus“
25' [1 – 0] Trevoh Chalobah
56' [2 – 0] Reece'as Jamesas
58' [3 – 0] Callumas Hudsonas-Odoi
90+6' [4 – 0] Timo Werneris

„Malmo“ 1 – 1 Sankt Peterburgo „Zenit“
28' [1 – 0] Sorenas Rieksas
90+2' [1 – 1] Jaroslavas Rakitskis

52' Artiomas Dziuba („Zenit“) nerealizavo 11 m baudinio

86' Dmitrijui Čistiakovui („Zenit“) parodyta raudona kortelė

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)