Carlo Ancelotti auklėtiniai svečiuose 4:1 susitvarkė su dešimtyje mačą baigusia „Granada“ komanda.

Pirmojo kėlinio viduryje po įvartį mušė Marco Asensio ir Nacho Fernandezas. Nors Šeimininkai sušvelnino atsilikimą, antrajame kėlinyje darbą pabaigė Vinicius Junioras ir Ferlandas Mendy.

„Karališkojo“ klubo darbą gerokai palengvino „Granada“ žaidėjas Monchu, kuriam 67-ąją minutę buvo parodyta raudona kortelė.

„Real“ tapo lygos lyderiais pasinaudodami tuo, kad San Sebastiano „Real Sociedad“ namie 0:0 sužaidė su „Valencia“.

Tuo metu Italijos „Serie A“ pirmenybėse pirmaujanti „Napoli“ komanda patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą.

Neapolio klubas penkių įvarčių trileryje 2:3 neatsilaikė prieš dabartinius šalies čempionus Milano „Inter“.

Pirmasis pasižymėjo „Napoli“ saugas Piotras Zielinskis, bet dar pirmajame kėlinyje „Inter“ į priekį išvedė Ivanas Perišičius ir Hakanas Calhanoglu.

Antrajame kėlinyje smūgiu galva Milano ekipos persvarą padidino Lautauro Martinezas, tačiau 78-ąją minutę rezultatą sušvelnino Driesas Mertensas.

Paskutinėmis minutėmis „Napoli“ kilo į lemiamą šturmą ir kūrė vieną pavojingą ataką po kitos, tačiau užtikrintai savo vartus gynė Samiras Handanovičius.

Trečioje turnyrinės lentelės vietoje žengianti „Inter“ komanda atsilikimą nuo lyderių sumažino iki 4 taškų.