Pepo Guardiolos auklėtiniai 3:0 susitvarkė su Liverpulio „Everton“ bei sugrįžo į antrąją turnyrinės lentelės poziciją.

„Man City“ dominavo nuo pirmųjų minučių, tačiau vartininką Jordaną Pickfordą galiausiai įveikė tik 41-ąją minutę, kai po gražaus Joao Cancelo perdavimo pasižymėjo Raheemas Sterlingas.

Antrajame kėlinyje tiksliu tolimu smūgiu pasižymėjo Rodri, o 86-ąją minutę trečiąjį mačo įvartį įmušė Bernardo Silva.

Kitose rungtynėse pirmąją pergalę prie Londono „Tottenham“ vairo iškovojo Antonio Conte – italo vadovaujama ekipa namie 2:1 palaužė „Leeds United“.

Sostinės klubas vangiai startavo ir pirmojo kėlinio pabaigoje praleido Danielio Jameso įvartį, tačiau po pertraukos „Tottenham“ žaidė agresyviau, o tai davė vaisių.

58-ąją minutę rezultatą išlygino Pierre-Emile Hojbjergas, o 69-ąją minutę pergalingą įvartį po standartinės situacijos pelnė Sergio Reguilonas.