LFF Kauno treniruočių centre antradienį vykusioje pirmoje akistatoje suomiai iškovojo pergalę 2:0, tad Tomo Ražanausko treniruojami lietuviai siekė atsirevanšuoti.

Šios dienos rungtynių pirmajame kėlinyje komandos žaidė atsargiai ir žiūrovai neišvydo atakų gausos. Antrajame kėlinyje žaidėjų keitimai ženkliai suaktyvino žaidimą, o lietuviai sukūrė keletą grėsmingų progų.

Varžovams pavyko pasižymėti 86 minutę, po kontratakos įvartį pelnius puolėjui Jesse Kilo. Praleidus įvartį mūsiškiai dar labiau susitelkė į atakos veiksmus ir šios pastangos leido išlyginti rezultatą. 90+3 minutę perėmus kamuolį, šis buvo adresuotas Nojui Lukšiui, kuris nukreipė kamuolį į suomių vartus.

Rungtynių statistika: Lietuva – Suomija 1:1 (0:0)

LFF Kauno treniruočių centro stadionas, teisėjas – Vilius Paulauskas (Lietuva)

Įvarčiai: 90+3 min. Nojus Lukšys (Lietuva); 86 min. Jesse Kilo (Suomija)

Įspėtas: 90+3 min. Nojus Lukšys (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-18 rinktinės sudėtis: Rimvydas Kiriejevas, Džiugas Aleksa (90+3 min. Nojus Akinis), Pijus Nainys (90+3 min. Domas Slendzoka), Tomas Bakšys, Martynas Džiugas (90+3 min. Kajus Beršta), Martin Perveinis (56 min. Kajus Bička), Titas Buzas (76 min. Karolis Toleikis), Faustas Steponavičius (76 min. Nojus Lukšys), Nazar Zubkov (50 min. Eduardas Jurjonas), Pijus Sudakovas (56 min. Denis Ževžikovas), Dariuš Stankevičius (90+3 min. Ignas Jonaitis).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)