Svečiai pirmavo po Demetriso Christofio (29') ir slovėno Deniso Popovičiaus (33') įvarčių, tačiau antrame kėlinyje pusiausvyrą atstatė Rauno Sappinenas (55') ir Sergejus Zenjovas (58').

Dvikova Kipre prieš dvi savaites taip pat baigėsi 2:2.

Verta pažymėti, kad „Flora“ gretose nėra nei vieno legionieriaus.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Tuo metu C grupėje Jose Mourinho vadovaujama „Roma“ namuose 2:2 išsiskyrė su Vilniaus „Žalgirio“ skriaudike Bodės „Glimt“ ekipa.

Šeimininkai atsilikinėjo po Ola Solbakkeno įvarčio pirmo kėlinio pabaigoje (45+1'). Po pertraukos rezultatą lygino Stephanas El Shaarawy (54').

Tačiau 65 min. norvegai dar kartą persvėrė rezultatą – pasižymėjo 21-erių puolėjas Erikas Botheimas. Šeimininkų mundurą 84 min. gelbėjo brazilas Rogeris Ibanezas – 2:2.

Prieš dvi savaites J. Mourinho auklėtiniai Norvegijoje nusileido net 1:6 (1:2).

Conte debiutas prie „Tottenham“ vairo pažymėtas penkių įvarčių trileriu

Antradienį oficialiai pristatytas naujasis „Tottenham Hotspur“ komandos strategas Antonio Conte naujame klube debiutavo nelengva pergale: savų sirgalių akivaizdoje Konferencijų lygoje Londono klubas 3:2 (3:2) pranoko „Vitesse“ ekipą (Nyderlandai).

Atrodė, jog Londone laukia lengva ir triuškinanti „Tottenham“ pergalė: po Heung-Min Sono (15'), Lucaso (22') įvarčių bei į savo vartus kamuolį nukreipusio Jacobo Rasmusseno (28') momento šeimininkai pirmavo 3:0.

Tas pats J. Rasmussenas 32 min. sušvelnino rezultatą (3:1), o po Matuso Bero tikslaus smūgio (39') intriga grįžo – 3:2.

Visgi, po įvarčių lietaus antrame kėlinyje komandoms pasižymėti nepavyko, tad „Tottenham“ G grupėje iškovojo antrą pergalę ir su 7-iais taškais pakilo į antrą vietą.

A. Conte „Tottenham Hotspur“ ekipą perėmė iš Nuno Espirito Santo.