„Manchester United“ nepasinaudojo fortūnos dovana dvikovos pradžioje, kai 5-ą min. po smūgio nuo aikštės šeimininkų atšokęs kamuolys riedėdamas atsimušė į „Atalantos“ vartų virpstą.

Vis dėlto pirmoji įvartį pelnė Bergamo komanda. 12-ą min. po Duvano Zapatos perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Josipas Iličius. „Manchester United“ vartininkas Davidas De Gea sužaidė neužtikrintai saugodamas vartus ir kamuolys atsidūrė tinkle.

Aktyvus D. Zapata ir toliau terorizavo „raudonųjų velnių“ gynybą, kurdamas vieną progą po kitos. Tačiau per teisėjo pridėtą laiką (45+1) pirmajame kėlinyje pasižymėjo Cristiano Ronaldo. Rezultatyvaus perdavimo portugalui nepagailėjo Bruno Fernandesas, laiku ir vietoje sustabdęs kamuolį. Kaip ant lėkštės padėtą įvartį CR7 beliko tik realizuoti.

C. Ronaldo tapo pirmuoju „Manchester United“ žaidėju, pelniusiu įvartį ketveriose Čempionų lygos rungtynėse iš eilės nuo Ruudo van Nistelrooy 2003 metų balandį.

Įpusėjus dvikovai rezultatas buvo lygus 1:1, tačiau aikštės šeimininkams prireikė vos 11 minučių, kad vėl išsiveržtų į priekį antrajame kėlinyje. 56-ą min. po greito išpuolio pasižymėjo D. Zapata.

Stadione tvyrojo ilgoka pauzė, kol įvartis buvo tikrinamas VAR teisėjų, tačiau galiausiai jis buvo įskaitytas ir „Atalanta“ jau buvo priekyje 2:1.

Kai jau atrodė, kad Bergamo komanda užgniaužusi kvapą laukia pergalės šventimo, „Manchester United“ kailį išgelbėjo C. Ronaldo. Portugalas itin sudėtingoje situacijoje, vėl per pridėtą teisėjo laiką stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į varžovų vartų kampą ir išlygino rezultatą (2:2).

Panašiai dramatiškai po jo įvarčio Mančesterio komanda triumfavo namie 3:2 žaisdama su ta pačia Bergamo „Atalanta“ ekipa pirmose tarpusavio rungtynėse.

Jei F grupėje kol kas situacija nėra aiški, tai E grupėje bilietą į atkrintamąsias varžybas jau užsitikrino Miuncheno „Bayern“ komanda.

Vokietijos čempionai antradienį namie net 5:2 nugalėjo Lisabonos „Benfica“, o tris įvarčius nugalėtojams pelnė geriausias praėjusių metų pasaulio futbolininkas Robertas Lewandowskis.

Jis sužaidė jau 100-ąsias savo rungtynes Čempionų lygoje. Šiame turnyre lenkas per paskutines 20 rungtynių pelnė net 28 įvarčius.

Apskritai Miuncheno komanda per 4 rungtynes pelnė 17 įvarčių ir susilygino su 2017-2018 metų sezone PSG pasiektu rekordu.

Kelialapį į atkrintamąsias varžybas iškovojo ir Turino „Juventus“. Italijos klubas antradienį savo aikštėje 4:2 nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ ir dabar pirmauja H grupėje su 12 taškų.

Visų antradienio rungtynių rezultatai:

E grupė

Kijevo „Dynamo“ 0 – 1 „Barcelona“

70' [0 – 1] Ansu Fati

Miuncheno „Bayern“ 5 – 2 „Benfica“

26' [1 – 0] Robertas Lewandowskis
32' [2 – 0] Serge Gnabry
38' [2 – 1] Morato
49' [3 – 1] Leroy Sane
61' [4 – 1] Robertas Lewandowskis
74' [4 – 2] Darwinas Nunezas
84' [5 – 2] Robertas Lewandowskis

Standings provided by SofaScore LiveScore

F grupė

„Villarreal“ 2 – 0 „Young Boys“

36' [1 – 0] Etienne'as Capoue
89' [2 – 0] Arnautas Danjuma

Bergamo „Atalanta“ 2 – 2 „Manchester United“

12' [1 – 0] Josipas Iličičius
45+1' [1 – 1] Cristiano Ronaldo
56' [2 – 1] Duvanas Zapata
90+1' [2 – 2] Cristiano Ronaldo

G grupė

„Wolfsburg“ 2 – 1 „Salzburg“

3' [1 – 0] Ridle Baku
30' [1 – 1] Maximilianas Woberis
60' [2 – 1] Lukas Nmecha

„Sevilla“ 1 – 2 LOSC

15' [1 – 0] Lucas Ocampos
43' [1 – 1] Jonathanas Davidas (11 m b.)
51' [1 – 2] Jonathanas Ikone

H grupė

Malmo 0 – 1 Londono „Chelsea“

56' [0 – 1] Hakimas Siyechas

Turino „Juventus“ 4 – 2 Sankt Peterburgo „Zenit“

11' [1 – 0] Paolo Dybala
26' [1 – 1] Leonardo Bonucci (į savus vartus)
58' [2 – 1] Paolo Dybala (11 m b.)
74' [3 – 1] Federico Chiesa
82' [4 – 1] Alvaro Morata
90+2' [4 – 2] Sardaras Azmounas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)