Pirmajame dienos mače čempionai Milano „Inter“ namie 2:0 įveikė „Udinese“. Abu įvarčius šeimininkams pelnė Joaquinas Correa.

Vis dėlto bene didžiausia rungtynių žvaigžde tapo rungtynių arbitras Juanas Luca Sacchi, kurio įniršis nuaidėjo per socialinius tinklus.

Rungtynėms artėjant link pabaigos „Udinese“ atstovas Gerardas Deulofeu pradėjo reikalauti iš teisėjo 11 m. baudinio, tačiau pyktelėjęs J. L. Sacchi greitai pastatė ispaną į vietą.

Tvirtai mačo kontrolę savo rankose laikęs arbitras socialiniuose tinkluose sulaukė daugybės palyginimų su legendiniu Italijos futbolo teisėju Pierluigi Collina.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Serie A“ lyderiai „Napoli“ 77-ąją minutę liko mažumoje, bet svečiuose dėl Piotro Zielinski įvarčio 1:0 įveikė „Salernitana“.

Tuo metu centrinėje turo akistatoje „AC Milan“ 2:1 palaužė „AS Roma“ pasipriešinimą.

Pirmasis itin gražiu smūgiu pasižymėjo Zlatanas Ibrahimovičius, kuriam tai buvo 400-asis karjeros įvartis nacionaliniuose čempionatuose.

Franckas Kessie 57-ąją minutę realizavo Z. Ibrahimovičiaus uždirbtą 11 m. baudinį, ir nors po Theo Hernandezo antrosios geltonos kortelės 66-ąją minutę „AC Milan“ liko žaisti dešimtyje, Romos klubas mušė tik vieną paguodos įvartį – jį per pridėtą laiką pelnė Stephanas El Shaarawy.