Pirmoje susitikimo pusėje be Justino Zagursko rungtyniavę žalgiriečiai turėjo daugybę progų pasižymėti ir įmušti įvartį, tačiau to padaryti niekaip nesugebėjo.

Savo ruožtu Baltarusijos čempionai sugebėjo pasinaudoti grubia kauniečių klaida prie jų vartų, kai pasižymėjo Artiomas Jakubovas.

Iškart po pertraukos Dentinho auklėtiniai įjungė aukštesnę pavarą ir greitai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą.

Iš pradžių įvartį pelnė Bolo, netrukus šeimininkus į priekį išvedė Vitinho, galiausiai persvarą baudos smūgiu padidino Arthuras – 3:1.

Tiesa, pranašumu komanda pasidžiaugė tik dešimt minučių.

„Viten“ žaidimas be vartininko davė vaisių dar neįpusėjus antram kėliniui, kai įvartį po rikošeto pelnė Artiomas Rosas.

Likus žaisti aštuonias minutes iki dvikovos pabaigos rezultatą išlyginti sugebėjo Evgenijus Peremitinas – 3:3.

Kitose grupės rungtynėse „Barcelona“ laimėjo ispanišką dvikovą net 9:2 sutriuškinusi Valensijos „Levante“ komandą.

Penktadienį „Žalgirio“ arenoje kauniečių lauks akistata su „Barcelona“, o „Viten“ kausis su „Levante“.