Jau 9 minutę Paryžiaus ekipą į priekį išvedė tikslus Kyliano Mbappe smūgis, tačiau 28 min. rezultatą išlygino „Leipzig“ ekipos portugalas Andre Silva.

Po pertraukos svečiai dar kartą nutildė šeimininkų tribūnas. 57 min. prancūzas Nordi Mukiele išvedė „Leipzig“ į priekį.

Tačiau svečiai ilgai nesidžiaugė pranašumu. 67 min. grubią Leipcigo ekipos klaidą PSG žvaigždės pavertė įvarčiu: po K. Mbappe perdavimo pasižymėjo L. Messi.

Dar po 7-ių minučių argentinietis „Panenkos“ stiliumi realizavo 11 m baudinį – 3:2.

K. Mbappe jau per teisėjo pridėtą laiką galėjo įtvirtinti paryžiečių pergalę savo antru įvarčiu, tačiau jo smūgį nuo 11 m žymos sulaikė vartininkas. PSG A grupėje iškovojo antrą pergalę ir su 7-iais taškais užima pirmą vietą.

Kitose grupės rungtynėse taip pat netrūko įvarčių, bet intriga laikėsi gerą pusvalandį. „Man City“ svečiuose net 5:1 sutriuškino „Brugge KV“ ir su 6-iais taškais užima antrą vietą grupėje.

Visi antradienio rezultatai:

A grupė

„Brugge KV“ 1 – 5 „Manchester City“

30' [0:1] Joao Cancelo

43' [0:2] Riyad Mahrez

53' [0:3] Kyle Walker

67' [0:4] Cole Palmer

81' [1:4] Hans Vanaken

84' [1:5] Riyad Mahrez

„Paris Saint Germain“ 3 – 2 „RB Leipzig“

9' [1:0] Kylianas Mbappe

28' [1:1] Andre Silva

57' [1:2] Nordi Mukiele

67' [2:2] Lionelis Messi

74' [3:2] Lionelis Messi

90+3 – Kylianas Mbappe nerealizavo 11 m baudinio

Standings provided by SofaScore LiveScore

B grupė

Madride „Liverpool“ per pirmas 13 min. po Mohamedo Salah ir Naby Keita įvarčių pasiuntė „Atletico“ ekipą į nokdauną, tačiau Diego Simeonės auklėtiniai nesutriko.

Antoine Griezmannas dar pirmame kėlinyje atstatė pusiausvyrą (20' ir 34').

Po pertraukos tas pats A. Griezmannas vėl „pasižymėjo“, tik šįkart pavojingu žaidimu: kovodamas dėl kamuolio aukštai iškėlė koją ir taranavo Firmino kliudydamas varžovo galvą.

Prancūzui parodyta raudona kortelė, o kiekybinį pranašumą „Liverpool“ pavertė trečiuoju įvarčiu: 78 min. nuo 11 m žymos smūgiavo M. Salah.

Mohamed Salah

Madrido „Atletico“ 2 – 3 „Liverpool“

8' [0:1] Mohamed Salah

13' [0:2] Naby Keita

20' [1:2] Antoine Griezmann

34' [2:2] Antoine Griezmann

78' [2:3] Mohamed Salah (11 m baudinys)

„FC Porto“ 1 – 0 „AC Milan“

65' [1:0] Luis Diaz

C grupė

Stambulo „Besiktaš“ 1 – 4 Lisabonos „Sporting“

15' [0:1] Sebastian Coates

24' [1:1] Cyle Larin

27' [1:2] Sebastian Coates

44' [1:3] Pablo Sarabia

89' [1:4] Paulinho

Amsterdamo „Ajax“ 4 – 0 Dortmundo „Borussia“

11' [1:0] Marco Reus (į savo vartus)

25' [2:0] Daley Blind

57' [3:0] Antony

72' [4:0] Sebastien Haller

D grupė

Milano „Inter“ 3 – 1 Tiraspolio „Sheriff“

34' [1:0] Edin Džeko

52' [1:1] Sebastien Thill

58' [2:1] Arturo Vidal

67' [3:1] Stefan de Vrij

37' [0:1] Sergej Kryvcov (į savo vartus)

51' [0:2] Vinicius Junior

56' [0:3] Vinicius Junior

65' [0:4] Rodrygo

90+1' [0:5] Karim Benzema

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)