10-ą minutę brazilus į priekį išvedė Neymaras, 18 min. rezultatą dvigubino Raphinha.

Po pertraukos po Neymaro perdavimo tas pats Raphinha pelnė trečią įvartį. Nors Luisas Suarezas 77 min. sušvelnino rezultatą, 83 min. trijų įvarčių pranašumą po Neymaro perdavimo atstatė Gabrielis Barbosa.

Po 11 rungtynių Brazilija turi 31 tašką ir 5-iais lenkia Argentiną. Pastaroji 1:0 (1:0) įveikė Peru. Pergalingą įvartį 43 min. pelnė Milano „Inter“ puolėjas Lautaro Martinezas.

Į pasaulio čempionatą bilietus iškovos 4-ios stipriausios rinktinės, penktą vietą užėmusi komanda dėl kelialapio į 2022-aisiais Katare vyksiantį čempionatą kovos lemiamame atkrintamųjų etape.