Pirmąjį įvartį likus žaisti 8 minutes iki pertraukos pelnė L. Messi.

Argentinos rinktinės kapitonas atliko perdavimą į varžovų baudos aikštelę, tačiau kamuolio nesugebėjo pasiekti nei puolėjas Nicolas Gonzalezas, nei Urugvajaus vartininkas Fernando Muslera ir šis atsidūrė vartuose.

Po 6 minučių aikštės šeimininkų persvarą padvigubino Rodrigo De Paulas, o galutinį tašką dvikovoje antrame kėlinyje padėjo Lautaro Martinezas.

„Sužaidėme puikias rungtynes, viskas veikė tobulai. Varžovai laukė mūsų klaidos ir buvo pavojingi“, – sakė rekordinį 80-ą įvartį nacionalinėje ekipoje pelnęs L. Messi.

Urugvajus iki sekmadienio nepralaimėjo 8 rungtynių iš eilės.

Pirmą pergalę per 8 paskutines rungtynes iškovojo Čilės rinktinė, kuri 2:0 įveikė Paragvajų ir vis dar turi vilčių prasibrauti į pasaulio čempionatą.

10-ties komandų Pietų Amerikos atrankos grupėje taškus sekmadienį prarado turnyro lentelės lyderė Brazilija, kuri sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Kolumbija. Argentina nuo brazilų dabar atsilieka 6 taškais.

Į 2022 metų pasaulio čempionatą Katare automatiškai pateks 4 stipriausios rinktinės, o penktą vietą užėmusi komanda gaus galimybę dalyvauti atrankos varžybose.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Visų sekmadienio rungtynių rezultatai:

Bolivija 1 – 0 Peru

83' [1 – 0] Ramiro Vaca

Venesuela 2 – 1 Ekvadoras

37' [0 – 1] Enneras Valencia (11 m baud.)

45+1' [1 – 1] Darwinas Machis

64' [2 – 1] Eduardas Bello

Kolumbija 0 – 0 Brazilija

Argentina 3 – 0 Urugvajus

38' [1 – 0] Lionelis Messi

44' [2 – 0] Rodrigo De Paulas

62' [3 – 0] Lautaro Martinezas

Čilė 2 – 0 Paragvajus

69' [1 – 0] Benas Breretonas

72' [2 – 0] Mauricio Isla

78' [raudonoji kortelė] Charlesas Araguizas (Čilė)

89' [raudonoji kortelė] Omaras Alderete (Paragvajus)