Didier Deschamps auklėtiniai praleido pirmieji, tačiau po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo Ispanijos nacionalinę komandą.

Pirmasis įvartis krito sužaidus kiek daugiau nei valandą – varžovų gynėjus aplenkęs Mikelis Oyarzabalis išvedė ispanus į priekį 64-ąją minutę.

Vis dėlto persvara ispanai džiaugėsi labai neilgai. Vos išsimušę kamuolį iš aikštės vidurio prancūzai rezultatą išlygino – itin gražiu smūgiu 66-ąją minutę varžovų vartininką nuginklavo Karimas Benzema.

Kylianas Mbappe

Lemiamą žodį šiame susitikime tarė Kylianas Mbappe. Varžovų gynėjo klaida pasinaudojęs PSG puolėjas 80-ąją minutę atsidūrė vienas prieš vartininką ir pelnė pergalingą įvartį.

Ispanai prašė fiksuoti nuošalę, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo įskaitytas, nes kamuolį perdavimo metu palietė Ispanijos rinktinės gynėjas Ericas Garcia.

Paskutinėmis minutėmis Luiso Enrique kariauna dar kilo į lemiamą šturmą, tačiau pavojingus ispanų smūgius atrėmė vartininkas Hugo Llorisas.

Prancūzija – antroji UEFA Tautų lygos nugalėtoja. Nuo 2018 metų organizuojamas pirmenybes iki šiol buvo laimėję tik portugalai.

Čempionams atiteko 10,5 mln. eurų ir sidabrinė 7,5 kg sverianti taurė. Vicečempionams ispanams – 9 mln. eurų premija.

Geriausiu turnyro žaidėju išrinktas ispanas Sergio Busquetsas, o geriausio finalo žaidėjo apdovanojimą atsiėmė prancūzas K. Benzema.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)