Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse netikėtai suklupo Madrido „Real“ klubas, kuris po antausio, patirto savaitės viduryje UEFA Čempionų lygoje nuo Tiraspolio „Šerif“, tokiu pat rezultatu 1:2 (0:1) krito ir prieš Barselonos „Espanyol“.

Katalonams kelią į pergalę nutiesė Raulis de Tomas ir Aleixas Vidalis, pasižymėję atitinkamai 17 ir 60 minutėmis.

Tuo metu svečių gretose 71 min. tikslus buvo Karimas Benzema.

„Real“ kartu su Madrido „Atletico“ ir San Sebastiano „Real Sociedad“ turi po 17 taškų ir pirmauja turnyro lentelėje.

Sensacingą nesėkmę Vokietijos „Bundesligoje“ patyrė čempionai „Bayern“ vyrai, kurie namuose 1:2 (1:1) nusilenkė Frankfurto „Eintracht“.

Bavarai pirmavo po 29 minutę Leono Goretzkos pasiekto įvarčio, tačiau iki tol be pergalių sezone žygiavę frankfurtiečiai atsakė Martino Hintereggerio (32 min.) ir Filipo Kostičiaus šūviais.

Dabar „Bayern“ dalinasi pirma vieta su taip pat 16 taškų sukaupusiu Lėverkuzeno „Bayer“.

Tuo metu proga tapti vienvaldžiais Anglijos „Premier“ lygos lyderiais nepasinaudojo nei „Liverpool“, nei „Manchester City“ futbolininkai.

Jų tarpusavio susidūrimas „Anfield“ stadione baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (0:0).

Liverpuliečiai du kartus pirmavo po Sadio Mane (59 min.) ir Mohamedo Salah (76 min.) įvarčių, bet Josepo Guardiolos kariaunai tašką išplėšė Philo Fodeno (69 min.) ir Kevino de Bruyne (81 min.) smūgiai.

„Liverpool“ (15 tšk.) ir „Manchester City“ (14 tšk.) liko ant antrojo ir trečiojo turnyro lentelės laiptelio, o pirmoje vietoje įsitaisė Londono „Chelsea“ (16 tšk.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)