Nė vieno smūgio į varžovų vartų plotą per visas rungtynes taip ir neatlikę paryžiečiai 9-ojo turo susitikime svečiuose 0:2 (0:1) neatsilaikė prieš „Rennes“ ekipą.

Pastarajai pergalę nukalė ne tik solidi gynyba, bet ir du įvarčiai per dvi minutes: 45 minutę pasižymėjo puolėjas Gaetanas Laborde, o 46 min. tikslus buvo saugas Flavienas Taitas.

Savo progų turėjo ir svečiai, tačiau nei Kylianas Mbappe, nei Lionelis Messi įvarčiais jų nepavertė. Bene arčiausiai tikslo buvo būtent Leo, bet jo galingas baudos smūgis 31 min. sudrebino „Rennes“ vartų skersinį.

Primename, kad savaitės viduryje PSG šventė gražią 2:0 UEFA Čempionų lygos mače prieš „Manchester City“.

Mauricio Pochettino auklėtiniai su 24 taškais ir toliau tvirtai pirmauja Prancūzijos čempionate.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)