Šiaurės Londono derbio likimas buvo išspręstas jau pirmajame rungtynių kėlinyje. Aktyviai rungtynes pradėję šeimininkai nuo pirmųjų minučių kėlė grėsmę Hugo Lloriso ginamiems vartams, o ankstyvas spaudimas galiausiai atnešė vaisių – 12-ą minutę kamuolį į vartus po Bukayo Saka perdavimo nukreipė Emile'is Smithas-Rowe'as.

Praėjus penkiolikai minučių pirmojo įvarčio autorius tapo antrojo architektu. Dar vienos gražios greitos atakos metu Smithas-Rowe'as perdavimu surado kamuolį į vartus pasiuntusį „Arsenal“ kapitoną Pierre'ą-Emericką Aubameyangą.

Šventines nuotaikas „Emirates“ stadione į dar aukštesnį lygį pakėlė jaunasis Saka, 34-ą minutę pelnęs trečiąjį šeimininkų įvartį ir pasiuntęs savo komandos sirgalius į tikrą ekstazę. „Tottenham“ ekipos gerbėjams teko pasitenkinti 79-ą minutę pelnytu paguodos įvarčiu, kurio autoriumi tapo Son Heung-Minas.

Po pirmų trijų šio „Premier“ lygos sezono turo „Tottenham“ žengė pirmoje turnyro lentelės vietoje, o visas tris pirmąsias dvikovas pralaimėję „Arsenal“ futbolininkai – paskutinėje, dvidešimtoje pozicijoje.

Po šios pergalės Artetos auklėtiniai turnyro lentelėje pakilo iki dešimtos vietos, įvarčių santykio dėka aplenkdami trečias rungtynes iš eilės pralaimėjusius „Tottenham“. Nuno Espirto Santo vadovaujama ekipa tapo tik antra komanda „Premier“ lygos istorijoje, sezoną pradėjusia trimis pergalėmis ir trimis paeiliui patirtais pralaimėjimais.

\Ankstesnėse sekmadienio rungtynėse tris taškus iškovojo „Wolverhampton Wanderers“ ekipa, svečiuose rezultatu 1:0 palaužusi „Southampton“ futbolininkus. Pergalę vilkams išplėšė 61-ą minutę puikiu smūgiu pasižymėjęs Raulis Jimenezas.

Paskutinės šeštojo turo rungtynės tarp „Brighton and Hove Albion“ ir „Crystal Palace“ bus žaidžiamos pirmadienį. Lygoje šiuo metu pirmauja 14 taškų surinkęs „Liverpool“ klubas, vienu tašku lenkiantis „Manchester City“, Londono „Chelsea“, „Manchester United“ ir „Everton“ futbolininkus.