„Napoli“ vos trečią kartą klubo istorijoje sezoną pradėjo 5-iomis pergalėmis paeiliui.

Neapolio klubas fiksavo dar 1987/88 metais bei 2017/18-ųjų sezone. Jame Neapolio klubui buvo pavykę „Serie A“ pradėti 7-iomis pergalėmis paeiliui.

Genujoje 10 min. svečius į priekį išvedė puikią sportinę formą demonstruojantis 22-ejų puolėjas iš Nigerijos Victoras Osimhenas.

39 min. rezultatą dvigubino ispanas Fabianas Ruizas. Po pertraukos svečiai pergalę įtvirtino dar dviem įvarčiais. Savo antrą įvartį 50 min. pelnė V. Osimhenas, varžovų triuškinimą 57 min. pratęsė lenkas Piotras Zielinski.

Tuo metu Jose Mourinho vadovaujama „Roma“ namuose 1:0 (1:0) pranoko „Udinese“, pergalingą įvartį 36 min. pelnė puolėjas Tammy Abrahamas.

Mačą šeimininkai baigė be pašalinto saugo Lorenzo Pellegrini, kuris paskutinę minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę.

„Roma“ pasiekė 4-ą pergalę ir su 12 taškų užima 4-ą vietą.