„Chelsea“ išvykoje 3:0 (0:0) įveikė Londono „Tottenham“ komandą. Pirmame kėlinyje pranašiau žaidė šeimininkai, bet jiems pasižymėti nepavyko, o po petraukos aikštėje domimavo „Aristokratai“.

49 min. „Chelsa“ gynėjas Thiago Silva pelnė pirmą įvartį tiksliu smūgiu galva po perdavimo nuo kampinio gairelės. 57 min. po rikošeto pasižymėjo N'Golo Kante.

Tašką rungtynėse padėjo per arbitro pridėtą laiką trečią įvartį pelnęs kitas „Chelsea“ vidurio gynėjas Antonio Rudigeris.

Kitose Londone vykusiose rungtynėse „Man United“ 2:1 (1:1) nugalėjo „West Ham United“ komandą. Pirmame kėlinyje įvarčiais apsikeitė Saidas Benrahma ir Cristiano Ronaldo. Pačioje rungtynių pabaigoje Jesse Lingardas išvedė „Raudonuosius Velnius“ į priekį, bet 90+5 min. aribtras paskyrė 11 m baudos smūgį į svečių iš Mančesterio vartus.

Jį realizuoti pamėgino vos prieš kelias akimirkas aikštėje pasirodęs „West Ham United“ veteranas Markas Noble'as, tačiau Davidas De Gea smūgį atrėmė ir apsaugojo savo komandą nuo didelių nemalonumų.

Kitose rungtynėse „Brighton“ namuose 2:1 (1:0) įveikė „Leicester City“ ekipą ir iškovojo ketvirtą pergalę per 5 turus.

„Premier“ lygoje pirmauja po 13 taškų surinkusios Londono „Chelsea“, „Liverpool“ ir „Manchester United“, o 12 taškų turintis „Brigton“ yra ketvirtas.