Turnyro lentelės viršūnėje įsitaisiusiam Šiaurės Londono klubui pergalingą įvartį 42-ą minutę pelnė legionerius iš Pietų Korėjos Heung-Min Sonas. Azijietis atliko perdavimą į baudos aikštelę, po kurio niekieno nepaliestas kamuolys atsidūrė varžovų vartų tinkle.

Vienintele nė taško per pirmus turus nepraradusia lygos komanda tapę „Tottenham“ artimiausius persekiotojus lenkia dviejų taškų skirtumu. Po 7 taškus per pirmąsias trejas rungtynes surinko „West Ham“, „Chelsea“, „Liverpool“, „Everton“ ir „Manchester United“ vienuolikės.

Pastaroji sekmadienio rungtynėse tokiu pat rezultatu 1:0 (0:0) svečiuose įveikė didžiąją rungtynių dalį aikštėje dominavusius „Wolverhampton“ fubtolininkus. Mančesterio klubui pergalingą įvartį 80-ą susitikimo minutę pelnė Masonas Greenwoodas.

Ši pergalė pratęsė rekordinę „United“ seriją – Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai „Premier“ lygos išvykose nepralaimėjo jau 28-ą kartą iš eilės. Ankstesnis rekordas priklausė 2003-04 metų sezone nė sykio lygos pirmenybėse nepralaimėjusiai Londono „Arsenal“ ekipai.

„Wolverhampton“ futbolininkams tai buvo jau trečioji paeiliui identišku rezultatu patirta nesėkmė. Turnyro lentelės dugne „Wolves“ žengia kartu su po trijų turų nė taško savo sąskaitoje taip pat neturinčiais „Norwich City“ bei Londono „Arsenal“.

Kiek anksčiaus pasibaigusiose sekmadienio rungtynėse „Burnley“ ir „Leeds United“ išsiskyrė lygiosiomis 1:1 (0:0). Namie žaidę „Burnley“ išsiveržė į priekį po 61-ą minutę Chriso Woodo pelnyto įvarčio, tačiau 86-ą minutę šeimininkų sirgalių viltis iškovoti pergalę sudaužė Patrickas Bamfordas.