Anglijos rinktinės puolėjas viso tarpsezonio metu buvo siejamas su persikėlimu į lygos čempionų „Manchester City“ klubą ir, siekdamas padidinti tokio scenarijaus šansus, kurį laiką nesitreniravo su „Tottenham“ pagrindine komanda. Aikštėje Kane'as pasirodė 72-ą minutę, pakeisdamas legionierių iš Pietų Korėjus Heung-Min Soną.

Pergalingą įvartį svečiai pelnė jau susitikimo pradžioje – 9-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė savo paties uždirbtą 11-os metrų baudinį realizavęs Delle Alli.

Kamuolio kontrolės persvarą turėję šeimininkai rungtynėse viso atliko net 25 smūgius, tačiau taip ir nesugebėjo nuginkluoti „Tottenham“ vartų sargo Hugo Lloriso.

Saldžią triumfo akimirką išgyveno naujasis Londono klubo vyriausiasis treneris Nuno Espirito Santo. Strategas iš Portugalijos pastaruosius ketverius metus vadovavo „Wolves“ klubui, o sugrįžimą į „Molineux“ stadioną pažymėjo pergale.

Nors norvego Ole Gonnaro Solskjaero vadovaujami „Manchester United“ futbolininkai pratęsė įspūdingą seriją, po finalinio švilpuko jų stovykloje tvyrojo nusivylimas. Mančesterio klubas svečiuose vykusias rungtynes su „Southampton“ ekipa užbaigė rezultatu 1:1 (1:0).

Šiuo rezultatu „United“ pakartojo 2003-04 metų sezone Londono „Arsenal“ futbolininkų pasiektą „Premier“ lygos rekordą – abu klubai išvykos rungtynėse nepralaimėjo po 27 kartus iš eilės. Pagerinti šį istorinį pasiekimą Mančesterio futbolininkai galės rugsėjo 19-ą Londone vyksiančiose rungtynėse su „West Ham“.

Pirmasis įvartis krito 30-ą minutę, kai Che Adamso smūgiuotas kamuolys į „United“ vartus įlėkė po rikošeto nuo Mančesterio klubui atstovaujančio brazilo Fredo. Išlyginamąjį įvartį 55-ą susitikimo minutę pelnė po Paulio Pogbos rezultatyvaus perdavimo pasižymėjęs Masonas Greenwoodas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)