Katalonai antrojo turo rungtynėse svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su Bilbao „Athletic“ klubu.

Jau 6 minutę auksinės progos neišnaudojo „Barcos“ puolėjas Martinas Braithwaite'as, iš labai arti nepataikęs į tuštutėlius vartus.

50 minutę šeimininkų gretose po kampinio smūgiu galva pasižymėjo Inigo Martinezas ir Ronaldo Koemano auklėtiniams teko gelbėtis.

Jiems tai pavyko: 75 min. itin galingu šūviu iš aštraus kampo kamuolį po varžovų skersiniu pasiuntė Memphis Depay'us – 1:1.

Po dešimties minučių olandas atsidūrė dar dėkingesnėje padėtyje, bet šį kartą jo realizacija pavedė.

Baigianti mačui, 90+3 min., už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo išvarytas „Barcelonos“ gynėjas Ericas Garcia.

Beje, baskai šiame susitikime kėlė net 13 kampinių, kai jų oponentai – vos du.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)