Carlo Ancelotti auklėtiniai svečiuose 4:1 (0:0) sudorojo Vitorijos „Alaves“ ekipą.

Madridiečiai užtruko, kol pralaužė varžovų gynybą, bet padarė tai įspūdingai.

Antro kėlinio pradžioje, 48 minutę, Lucas Vazquezas perdavė kamuolį į baudos aikštelę, o pirmas prie jo suskubęs Edenas Hazardas sumaniai ir techniškai kulnu dar mestelėjo jį šiek tiek į priekį, kur viską žaibiškai ir tiksliai vienu lietimu sutvarkė Karimas Benzema.

Po šio epizodo baskai subyrėjo. 56 min. po Lukos Modričiaus perdavimo pasižymėjo Nacho Fernandezas, 62 min. dublį įformino atkaklusis K. Benzema, o 90+2 min. tašką rungtynėse padėjo Junioras Vinicius.

Prieš tai, 65 min., Joselu buvo pavykę skirtumą kiek sušvelninti, kai jis realizavo 11 metrų baudinį.

Įdomu, kad tokiu pačiu rezultatu 4:1 baigėsi ir pastaroji „Alaves“ dvikova su „Real“, o nugalėtojų gretose K. Benzema tada taip pat pelnė du įvarčius.

Šeštadienį pirmenybes atidarys ir titulą ginantis Madrido „Atletico“, FC „Barcelona“ bei „Sevilla“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)