Trimis įvarčiais sezono pradžią pažymėjo „Man United“ saugas Bruno Fernandešas. Praėjusiame sezone 18 įvarčių čempionate pelnęs portugalas 30 min. pasinaudojo puikiu komandos draugo Polio Pogba perdavimu ir stipriu smūgiu nuginklavo „Leeds United“ vartininką Illaną Meslier, o 54 ir 60 minutėmis pridėjo dar du įvarčius.

52 min. „Raudonųjų Velnių“ ekipai savo pirmą įvartį šį sezoną pelnė Masonas Greenwoodas, o 68 min. paskutinį – penktą įvartį įmušė Fredas. Prie keturių „Man United“ įvarčių rezultatyviais perdavimais prisidėjo prancūzas Paulis Pogba.

Praėjusiame sezone 9 vietą „Premier“ lygoje užėmusiai Marselio Bielsos treniruojamai „Leeds“ ekipai paguodos įvartį 48 min. puikiu tolimu smūgiu įmušė gynėjas Luke'as Aylingas.

Praėjusiame sezone pirmosios „Man United“ ir „Leeds United“ rungtynės „Old Trafford“ stadione baigėsi šeimininkų pergale 6:2.

„Manchester United“ gerbėjams nuotaiką pakelti turėjo ir vasarą komandos gretas papildžiusio Anglijos rinktinės žaidėjo Jadono Sancheso debiutas, o taip pat ir buvusio Madrido „Real“ gynėjo Raphaelio Varane'o pristatymas. 28 metų futbolininkas prieš rungtynes oficialiai tapo „Raudonųjų Velnių“ komandos nariu, o jo sutartis su „Man Utd“ turėtų galioti iki 2025 metų.

Šeštadienį įvyko ir dar penkerios Anglijos „Premier“ lygos 1 turo rungtynės. Jose „Watford“ 3:2 (2:0) įveikė Birmingemo „Aston Villa“ ekipą, „Leicester City“ 1:0 (1:0) palaužė „Wolverhampton Wanderers“, Liverpulio „Everton“ 3:1 (0:1) nugalėjo „Southampton“ ekipai, „Brighton & Hove Albion“ 2:1 (0:1) įveikė „Burnley“, o Londono „Chelsea“ 3:0 (2:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“.

Pastarosiose rungtynėse UEFA Čempionų lygos nugalėtojai ir UEFA Supertaurės savininkai nuo pirmos minutės kontroliavo Nuo pat rungtynių pradžių „aristokratai“ kontroliavo žaidime ir jau pirmame kėlinyje po Marcoso Alonso ir Christiano Pulisičiaus įvarčių pirmavo 2:0. Antrame kėlinyje trečią įvartį „Aristokratams“ pelnė „Premier“ lygos debiutantas Trevoras Chalobah.

Priminsime, kad „Premier“ lygos pirmose rungtynėse penktadienį Londono „Arsenal“ išvykoje 0:2 (0:1) pralaimėjo „Brentford“ komandai, elitiniame šalies divizione žaidžiančiai pirmą kartą po 1946-1947 m. sezono.