Vilniaus „Žalgiris“ po nesėkmės prieš Slovėnijos čempionus krito iš Europos lygos atrankos ir savo pasirodymą tęs paskutiniame Konferencijų lygos atrankos etape.

Lietuvos čempionai dėl vietos grupių etape ir bendros 2,94 mln. eurų premijos kovos su Bodės „Glimt“ klubu (Norvegija).

Latvijos čempionė FC „Riga“ dar po pirmo Čempionų lygos atrankos etapo krito į Konferencijų lygą ir čia įveikė du etapus. Rygos klubas trečiame etape pranoko Maltos čempionę „Hibernians“ ekipą.

Atsakomajame mače išvykoje kaimynai po pratęsimo 4:1 pranoko „Hibernians“.

Pirmasis mačas Rygoje taip pat baigėsi latvių pergale 2:1.

„Riga“ varžovų arenoje pirmavo po Jean-Baptiste'o Leo įvarčio, tačiau šeimininkai 60 min. rezultatą išlygino.

„Riga“ ekipai reikėjo bent įvarčio ir jį svečiai pasiekė jau 6-ą pridėto laiko minutę, pasižymėjo kroatas Ivanas Paurevičius 90+6'.

Pratęsime „Riga“ savo pranašumą įrodė dar dviem Yunuso Muritalos įvarčiais (105+3', 115').

Lemiamame etape FC „Riga“ susitiks su Gibraltaro atstovais „Lincoln Red Imps“.

Estijos čempionė Talino „Flora“ dėl vietos grupių etape kovos su Dublino „Shamrock Rovers“ klubu (Airija).

Kaip ir „Žalgiris“, „Flora“ krito Europos lygos atrankoje. Talino ekipa namuose laimėdama 2:1 prieš „Omonoia“ (Kipras) išlygino bendrą serijos rezultatą, o nugalėtoją lėmė baudinių serija.

Joje 5:4 triumfavo Kipro klubas.

Konferencijų lygos lemiamos atrankos etapo rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 19 ir 26 dienomis.

Pasirodymą baigė Rygos RFS ekipa, kurios vartus gina Vytautas Černiauskas.

Atsakomajame mače RFS namuose 0:1 nusileido „Gent“ klubui (Belgija). Pirmasis mačas Gente baigėsi 2:2.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)