Į trečią atrankos etapą žengė Rygos RFS ekipa, kurios gretose žaidžia Vytautas Černiauskas.

Rygos klubas ir svečiuose 2:0 (0:0) pranoko Vengrijos vicečempionę „Puskas Academy“ ekipą.

RFS gretose Vytautas Černiauskas įvarčių nepraleido nei Rygoje (3:0), nei išvykos mače.

Antrame kėlinyje svečius iš Latvijos išvedė serbas Darko Lemajič, rezultatą padvigubino brazilas Emersonas Santana.

Kitame etape RFS laukia „Gent“ klubas iš Belgijos.

Latvijos čempionė FC „Riga“ antrame etape iš kovos pašalino Tetovo „Škendija“ klubą (Šiaurės Makedonija), išvykoje Latvijos klubas laimėjo 1:0 (0:0). Įvartį 52 min. pelnė suomis Mikaelis Soisalo. Pirmasis mačas Rygoje baigėsi šeimininkų pergale 2:0.

FC „Riga“ turi geras galimybes žengti tolyn: trečiame etape susitiks su Maltos čempione „Hibernians“ komanda. Pastaroji antrame atrankos etape bendru rezultatu 7:3 pranoko San Marino čempionę „Folgore“.

Tarptautines kovas Europoje baigė „Liepaja“ klubas, kuris namuose po baudinių serijos 1:3 nusileido Sofijos CSKA (Bulgarija) ekipai. Pagrindinis ir pratęsimo laikas, kaip ir pirmosios rungtynės Sofijoje, baigėsi be įvarčių 0:0.

Kaip ir lietuvių, Konferencijos lygoje neliko Estijos atstovų: Talino „Levadia“ namuose 1:2 nusileido Airijos klubui „Dundalk“ ekipai. Pirmasis mačas Airijoje baigėsi 2:2.

„Levadia“ pirmavo po 17 min. pelnyto legionieriaus iš Ganos Ernesto Agyiri įvarčio, tačiau pirmo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Davidas McMillanas, o pergalingą įvartį jau per pridėtą rungtynių laiką (90+2') pelnė Williamas Patchingas.

Staigmeną pateikė Batumio „Dinamo“, kuri svečiuose 4:1 sutriuškino Baltarusijos flagmaną BATE.

Pirmą mačą Batumyje 1:0 laimėjo BATE, o atsakomojoje dvikovoje šeimininkai savo persvarą dar padidino po Jevgenijaus Jablonskio įvarčio. Tačiau antrame kėlinyje BATE patyrė tikrą košmarą.

45 min. pasižymėjo Vladimeras Mamuchašvili, 59 min. rezultatą dvigubino brazilas Flamarionas, 74 min. trečią komandos įvartį pelnė Irakli Azarovas, o tašką mače 90+5' dėjo Giorgi Pantsulaia – „Dinamo“ pergalė 4:1.

Kitame etape Sakartvelo vicečempionai žais prieš „Sivasspor“ (Turkija).

Apskritai, visi keturi Europoje kovoję Baltarusijos klubai savo pasirodymą baigė būtent antrame Konferencijų lygos atrankos etape.

Bresto „Dinamo“ 1:2 nusileido „Plzen“ klubui (Čekija), pirmą mačą čekai taip pat buvo laimėję 2:1, Žodino FC „Torpedo-BelAZ“ neturėjo jokių šansų prieš FC „Copenhagen“ (0:5, pirmas mačas 1:4), Baltarusijos čempionė Soligorsko „Šachtar“ svečiuose 0:1 (pirmas mačas 1:2) nusileido Liuksemburgo „Fola“ ekipai.

Tarptautinėse kovose Europos lygoje savo pasirodymą dar tęs Vilniaus „Žalgiris“, kuris susitiks su Slovėnijos čempione „Mura“, bei Talino „Flora“, kurios laukia „Omonia“ (Kipras) testas.

Čempionų lygos atrankoje kovas tęs Valdo Dambrausko vadovaujama Razgrado „Ludogorec“ bei Klužo CFR, kurios vartus gina Giedrius Arlauskis.