Rumunijos čempionai po pirmo kėlinio atsiliko 0:1. Šeimininkams prieš pat pertrauką 45 min. įvartį pelnė ispanas Marco Rosa.

Antrame kėlinyje Klužo ekipai 52 ir 58 min. įvarčius pelnė kroatas Gabrielis Debeljuh.

Į G. Arlauskio ginamus vartus šeimininkai smūgiavo 6 kartus, dukart kamuolys skriejo į vartų plotą, 3 smūgiai blokuoti, kartą kamuolys skriejo už vartų.

Atsakomosios rungtynės Rumunijoje – liepos 28 d.

Trečiame Čempionų lygos etape Klužo komanda susitiktų su Bratislavos „Slovan“ ir Berno „Young Boys“ poros nugalėtoju. Šios komandos pirmąsias rungtynes žais trečiadienį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)