Žalgiriečiai jau rungtynių pradžioje galėjo pasiųsti į nokdauną Šiaurės Airijos čempionus, bet Jakūbas Sylvestras po gražaus Hugo Videmonto reido nesugebėjo iš kelių metrų pataikyti į vartus.

18 min. puolėjo klaidą ištaisė Saulius Mikoliūnas. „Žalgirio“ kapitonas po įžaisto kampinio galingu tolimu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

Po įmušto įvarčio žalgiriečiai atsitraukė į savo aikštės pusę ir daugiau dėmesio skyrė savo vartų saugumui, tačiau baigiantis kėliniui jie parodė, kad gali ir moka atakuoti.

36 min. po kampinio prie savo vartų žalgiriečiai surengė žaibišką kontrataką, bet jos smaigalyje atsidūręs J. Sylvestras ir vėl iš kelių metrų galva smūgiavo virš vartų.

Vis dėlto, 44 min. dar viena svečių ataka baigėsi fantastišku tolimu Ogenyi Onazio smūgiu į viršutinį kampą ir į pertrauką žalgiriečiai išėjo turėdami solidžia persvarą.

Antrame kėlinyje šeimininkai atakavo didesnėmis pajėgomis, bet didžioji dalis jų išpuolių baigdavosi tolimais kamuolio perdavimais į Lietuvos čempionų baudos aikštelę, kur jų laukdavo „Žalgirio“ vartininkas Edvinas Gertmonas.

65 min. eilinis šeimininkų perdavimas į baudos aikštelę virto raudona „Žalgirio“ vidurio gynėjo Elhadji Pape Diaw kortele ir 11 metrų baudiniu. Pastarąjį užtikrintai realizavęs šeimininkų ekipos saugas Chrisas Shieldsas sušvelnino savo komandos atsilikimą iki minimumo, tačiau bendras dviejų rungtynių rezultatas - 5:2 vis dar bylojo apie akivaizdžią „Žalgirio“ persvarą.

Baigiantis rungtynėms žalgiriečiai prarado ir dar vieną žaidėją. 89 min. vos prieš kelias minutes po keitimo pasirodęs Karolis Uzėla pavojingai prasižengė prieš varžovą ir arbitras nedvejodamas parodė jam raudoną kortelę. Bet net ir likę 9-ies žalgiriečiai nesubyrėjo ir ramiai užbaigė rungtynes.

Sėkmingai peržengęs pirmąjį Čempionų atrankos varžybų barjerą, antrame „Žalgiris“ susitiks su Budapešto „Ferencváros“ ekipa. Vengrijos čempionai du kartus - 3:0 ir 3:1 įveikė FC „Priština“ ekipą iš Kosovo.

Pirmosios antro atrankos etapo rungtynės vyks liepos 20 d. Budapešte, antros – liepos 27 d. Vilniuje.

Į kitą Čempionų lygos atrankos varžybų etapą pateko ir Giedriaus Arlauskio atstovaujama Klužo CFR komanda. Nors antrose rungtynėse Rumunijos čempionai 1:2 po pratęsimo pralaimėjo Banja Lukos „Borac“ (Bosnija ir Hercegovina) komandai, bet jiems duris į kitą etapą atvėrė pergalė 3:1 pirmose rungtynėse. Antrame etape G. Arlauskio ekipa susitiks su Gibraltaro čempionais - Linkolno „Red Imps“ komanda.

Pasirodymą Čempionų lygos atrankos varžybose tęsia ir Valdo Dambrausko treniruojama Razgrado „Ludogorets“ ekipa. Atsakomosiose rungtynėse Bulgarijos čempionai 1:0 nugalėjo Salihorsko „Šachtior“ ekipą iš Baltarusijos. Vienintelį įvartį nugalėtojams 71 min. pelnė Kirilas Despodovas. Pirmosios rungtynės taip pat baigėsi Razgrado ekipos pergale 1:0.

Antrame Čempionų lygos atrankos varžybų etape V. Dambrausko auklėtiniai susitiks su Murska Sobotos „Mura“ ekipa iš Slovėnijos.