Rungtynių pradžia žadėjo nemažai veiksmo prie abiejų vartų. Abi komandos aktyviai spaudė varžovus ir neleido lengvai perimti iniciatyvos.

Jau trečią minutę iš 23 metrų į vartus pavojingai smūgiavo žalgirietis Eddy Onazi, bet kamuolys pataikė į virpstą. Vėliau Tomislavas Kišas susikūrė gerą poziciją smūgiui baudos aikštelėje apžaisdamas Olaide Badmusą baudos aikštelėje, bet kroato smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

35 minutę pavojingiausią progą prie varžovų vartų turėjo „Riteriai“. Rokas Filipavičius baudos aikštelėje gražiai permetė kamuolį per gynėją, o Mindaugas Grigaravičius besileidžiantį kamuolį galėjo pasiųsti į vartus, bet puikius refleksus pademonstravo vartininkas Edvinas Gertmonas. Į tai „Žalgiris“ atsakė pavojinga ataka jau po minutės – Hugo Videmontas stipriu smūgiu sudrebino šeimininkų vartų konstrukciją.

Antrasis kėlinys buvo priešingas pirmajai rungtynių daliai. Nors „Žalgiris“ kėlinio pradžioje bandė paspausti varžovus ir pralaužti ledus, „Riteriai“ varžovų intencijas gliaudė kaip riešutus ir neleido sukurti pavojingų situacijų. Čempionai daugiau kontroliavo kamuolį ir dažnai kėlė kampinius, bet jie buvo bevaisiai.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis Vladimiro Čeburino auklėtiniai surengė šturmą prie oponentų vartų – H. Videmontas dar kartą pataikė į skersinį dėkingoje situacijoje. Tuo tarpu šeimininkų vartininkas A. Vitkauskas sėkmingai neutralizavo suirutes.

Susitikimas baigėsi lygiosiomis 0:0. „Žalgiris“ su 41 taškais ir toliau rikiuojasi pirmoje lentelės pozicijoje. Jau šeštas rungtynes iš eilės nepralaimėję „Riteriai“ (23 tšk.) sumažino atsilikimą iki penktoje vietoje žengiančio Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ komandos iki dviejų taškų.

A lygoje buvo užfiksuotas dar vienas gana netikėtas rezultatas – taškus iš dėl titulo kovojančio oponento atėmė Kėdainių „Nevėžis“.

Kėdainiečiai 21-ojo turo akistatoje namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su „Kauno Žalgiriu“ bei iškovojo 8-ąją tašką.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo puikiai: pirmą kartą starto sudėtyje dvikovą pradėjęs Evaldas Kugys prasiveržė arčiau vartų ir įveikė Deividą Mikelionį, pasižymėdamas pirmą kartą Lietuvos čempionate per savo karjerą.

Svečiai galėjo greitai atstatyti pusiausvyrą, tačiau Philipas Otele iš geros padėties nepataikė į vartus, o Karolio Šilkaičio smūgį puikiai atrėmė Sergijus Melašenka.

Vis dėlto 50-ąją minutę vartų sargas buvo priverstas kapituliuoti po tolimo Martyno Dapkaus smūgio. Tiesa, antrame kėlinyje kauniečiai sukūrė mažiau pavojingų epizodų nei iki pertraukos.

Savo ruožtu „Nevėžis“, metus į kovą po keitimo Alexą Kyeremeh, atakuodamas ne kartą pagrasino varžovų vartams ir keliose situacijose kauniečių vidurio gynėjai buvo priversti apsiginti nuo labai pavojingų epizodų.

„Kauno Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 37 taškus ir šiuo metu turnyro lentelėje žengia 4-oje vietoje.

Marijampolės „Sūduvos“ klubas nutraukė penkių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją ir svečiuose įveikė Gargždų „Bangos“ futbolininkus 2:0 (1:0).

Victoro Basadre treniruojami suvalkiečiai netrūko ilgai apsiuostyti varžovų baudos aikštelės prieigose ir vystyti sau palankų žaidimą.

Pirmoji rimtesnė proga buvo užfiksuota 19 minutę, kai puikiai sužaidė „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas atremdamas klastingą Alexandroso Makasio smūgį galva. Po penkių minučių dar viename pavojingame epizode vartų sargas dar kartą pademonstravo gerą reakciją, kai baudos aikštelėje sustabdė Romano Habrano smūgiuotą kamuolį pažeme.

Šeimininkai laikėsi pavyzdingai, bet „Sūduvos“ dominavimas 37 minutę pavirto įvarčiu. Nors R. Habrano aštrų perdavimą į baudos aikštelę blokavo I. Driomovas, atšokusį kamuolį suskubo pataisyti šalia dešiniojo virpsto buvęs Serge‘as Nyuiadzi, kuris galingu šūviu išvalė vartų tinklo voratinklius.

Po pertraukos „Banga“ buvo pirmoji, susikūrusi gerą progą įmušti įvartį. 54 minutę, po puikaus Armando Šveistrio perdavimo iš aikštės gilumos, Simonas Urbys atsidūrė prieš vartininką Makį Giannikoglou, bet pastarasis kojomis blokavo pavojingą smūgį.

Po kelių minučių „Sūduva“ neišnaudojo galimybės padivuginti persvaros. Po perdavimo iš aikštės krašto, R. Habranas buvo atsidūręs vienas prieš vartus prie kairiojo virpsto, bet kamuolio pataikyti į vartus nesugebėjo.

Svečiai toliau laikė žaidimo vadeles savo rankose, o jau 89 minutę užtvirtino pergalę antruoju įvarčiu. Po Nicolaso Gorobsovo pakelto baudos smūgio, marijampoliečių naujokas Alexandros Gargalatzidis tiksliu smūgiu galva sėkmingai pažymėjo debiutą komandoje.

„Sūduva“ (39 tšk.) po pergalės pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą ir sumažino atsilkimą nuo „Žalgirio“ klubo (41 tšk.). „Banga“ su 17 taškų toliau išlieka septintoje vietoje.