Pirmoje rungtynių pusėje „Žalgiris“ dažniau kontroliavo kamuolį, tačiau kurti progas prie šeimininkų vartų jiems sekėsi sunkiai. Aktyviausiai ieškoti galimybių atakos smaigalyje bandė Francis Keyremeh, bet jo smūgiai galva buvo bevaisiai.

34 minutę kampinio situacijoje vieną realiausių progų pasižymėti turėjo žalgiriečiai. Nieko netrukdomas Nemanja Ljubisavlevičius baudos aikštelės epicentre smūgiavo galva kiek virš skersinio.

Po pertraukos į aikštę sugrįžę Lietuvos čempionai įjungė aukštesnę pavarą ir išsiveržė į priekį. Po keitimo aikštėję pasirodęs Jakubas Sylvestras iš aikštės vidurio atliko perdavimą į priekį spurtavusiam Franciui Keyremeh, o šis nuginklavo vartininką Povilą Survilą.

Sėkminga „Žalgirio“ atkarpa prasitęsė toliau. 52 minutę po Hugo Videmono perdavimo kamuolys patogiai nukrito ant baudos aikštelės linijos tykojusiam kapitonui Sauliui Mikoliūnui, kuris įspūdingu šūviu padvigubino pranašumą.

Neilgai trukus, kampinio situacijoje trečiąjį įvartį pelnė Ogeniy Onazi, kuris tiksliai smūgiavo į dešinį vartų kampą.

V. Čeburino treniruojama komanda toliau sėkmingai kontroliavo žaidimą, o šeimininkų vartininkas P. Survila dar bent kelis kartus turėjo gelbėti komandą nuo gilesnio pralaimėjimo.

Mačas baigėsi „Žalgirio“ pergale 3:0. Po jos vilniečiai (37 tšk.) bent laikinai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. „Džiugas“ (15 tšk.) išlieka septintoje pozicijoje.

Pralaimėjimų ruožą „Banga“ nutraukė Kėdainiuose

Labai svarbią pergalę „Optibet A lygoje“ į savo sąskaitą įsirašė laimėjimo skonį primiršusi Gargždų „Banga“.

18-ojo turo dvikovoje svečiuose gargždiškiai rezultatu 2:0 (1:0) įveikė prieš turnyro lentelės kaimynu buvusį Kėdainių „Nevėžį“.

Pirmame kėlinyje žaidybinį pranašumą turėjo šeimininkai, tačiau jiems lemiamose atakos stadijose pritrūkdavo aštrumo, o tuo pasinaudojusi „Banga“ išsiveržė į priekį 40-ąją minutę.

Po Simono Urbio atlikto baudos smūgio kamuolys dėkingai atšoko Pijui Srėbaliui, kuris stipriu šūviu iš maždaug 16 metrų pelnė savo pirmą įvartį Lietuvos čempionate.

Antrame kėlinyje pavojingą S. Urbio bandymą atrėmė Sergijus Melašenka, kitoje aikštės pusėje – nuo Alexo Kyeremeh laiku apsigynė „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas.

62-ąją minutę Garžgdų klubas padvigubino rezultatą: Karolis Urbaitis uždirbo baudinį, kurį užtikrintai realizavo bei septintą kartą šiame „Optibet A lygos“ sezone pasižymėjo S. Urbys.

Dvikovos pabaigoje pavojingą smūgį atliko po keitimo aikštėje pasirodęs Junioras Timite, arti tikslo buvo ir Julius Kasparavičius, tačiau intrigos 7 taškus turinčiam „Nevėžiui“ atgaivinti nepavyko.

Penkių pralaimėjimų seriją nutraukusi „Banga“ su 14 taškų aplenkė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus bei pakilo į 8-ąją poziciją.