Jo atstovaujama Haičio nacionalinė komanda 0:3 nusileido Kanados futbolininkams, nors pirmas kėlinys nieko blogo nežadėjo.

Iškart po pertraukos Haičio rinktinė rezgė vieną iš atakų ir visiškai nepavojingoje situacijoje gynėjas kamuolį atmetė vartininkui J. Duvergeriui.

Sunku pasakyti kaip, tačiau vartų sargas praleido kamuolį tarp kojų, o galiausiai pavijęs jį nuo vartų linijos dar pamušė tinklo link.

Po taip apmaudžiai praleisto pirmojo įvarčio vartininkas susiėmė už veido ir pats negalėjo patikėti tuo, kas ką tik įvyko.

Portugalijoje aukščiausioje lygoje Setubalio „Vitoria“ klubui priklausantis J. Duvergeris mačo pabaigoje praleido dar du įvarčius, o svečiuose žaidęs Haitis 0:3 neprilygo Kanadai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)