Pirmame kėlinyje 13 min. pirmą savo įvartį A lygoje pelnė iš arti kamuolį į vartus pasiuntęs Romainas Habranas.

22 min. R. Habrano smūgį atrėmė Ignas Driomovas, tačiau kamuolys atšoko šalia Xabi Auzmendi ir ispanas jį pasiuntė į vartus – 2:0.

Savo pergalę favoritai įtvirtino antrojo kėlinio viduryje, kai 77-ą minutę po Jevgeno Jefremovo perdavimo pasižymėjo antrąjį savo įvartį pelnęs Habranas.

Paskutinį smūgį varžovams 93-ią rungtynių minutę sudavė po keitimo aikštėje pasirodęs Aleksandras Makasis.

Gargždų futbolininkams tai buvo jau penktosios rungtynės iš eilės, kuriose komandai nepavyko pajusti pergalės skonio.

Po pergalės „Sūduva“ savo sąskaitoje turi 34 taškus, antroje vietoje žengiantis „Kauno Žalgiris“ atsilieka 6 taškais (28), trečias – Vilniaus „Žalgiris“ (27).