Antroje Izraelio lygoje Petah Tikvos miesto „Hapoel“ ekipoje žaidžiantis saugas trečiadienį naktį per plauką liko nuo skaudžios nelaimės.

Pasigirdus aliarmui, futbolininkas su šeima nusileido į bunkerį, netrukus nuaidėjo kurtinantis sprogimas. Sugrįžti į savo butą bandęs brazilas suprato, kad turi dėkoti likimui, jog tuo metu jo nebuvo čia.

Pastate kilo gaisras, tikrą košmarą patyręs saugas kreipėsi pagalbos į komandos draugus. Jam padėjo ekipos kapitonas, priglaudęs jį ir jo šeimą savo namuose.

„Laimei, man viskas gerai. Visos emocijos atslūgo. Mane supa komandos draugai ir esu su žmona. Džiugu, kad ekipos žaidėjai man padėjo vidury nakties, esu dėkingas mūsų kapitonui.

Ši komanda – kaip mano šeima, aiškus vienas dalykas, kad man tą vakarą labai pasisekė“, – kalbėjo H. Vidal, kuris Lietuvoje žaidė nuo 2019 m. antros sezono pusės iki 2020-ųjų rugpjūčio.

Futbolininkas atskleidė, kad iš jo buto nieko neliko.

„Jis visiškai sunaikintas, trūksta žodžių apibūdinti tai, ką išvydau savo akimis. Pasigirdus aliarmui, su žmona išskubėjome į slėptuvę, tai išgelbėjo mūsų gyvybes. Po sprogimo grįžome į viršų, atidaręs duris pamačiau, kad viskas sunaikinta. Ištariau – tai beprotiška, Dieve.

Nežinojau, ką daryti, parašiau savo komandos draugams. Žmona ėmė raudoti. Supratau, kad regiu tai, ką matydavau per TV žinias. Nieko neliko iš virtuvės, svetainės, miegamojo, butas skendėjo liepsnose“, – pasakojo saugas iš Brazilijos.

Jis prisipažino labiausiai nerimavęs dėl besilaukiančios žmonos, kuri patyrė šoką. Futbolininkas priėmė sprendimą nedelsiant grįžti į Braziliją.

Atsisveikindamas su Izraeliu H. Vidal gerbėjams socialiniuose tinkluose paliko jausmingą žinutę ir atsiprašė jų dėl savo sprendimo.

„Patyrėme labai sunkią naktį, paliekame šalį, bet mano širdis lieka Izraelyje. Man labai liūdna dėl šios situacijos. Atsiprašau dėl šios situacijos, atsiprašau, kad išvykstu, bet mano šeimos saugumas yra pirmoje vietoje.

Smurtas turi liautis. Brazilija meldžiasi už Izraelį, mes mylime šią šalį ir ketiname grįžti“, – klubo sirgaliams kalbėjo H. Vidal.