Neutralioje aikštėje Berlyne vykusiame finale jie 4:1 (3:0) nugalėjo „Leipzig“ ekipą.

Tris įvarčius, nutiesusius kelią į užtikrintą pergalę, „Borussia“ žaidėjai pelnė pirmajame kėlinyje.

5 ir 46 min. pasižymėjo kylanti Anglijos futbolo žvaigždė, 21-erių metų Jadonas Sancho.

28 min. savo įvartį įmušė ir ryškiausias „Borussia“ futbolininkas, individualų meistriškumą pademonstravęs 20-metis norvegas Erlingas Haalandas.

Norvegas paskutinį smūgį varžovams sudavė 88 min., pelnęs antrą savo įvartį rungtynėse.

Erlingas Brautas Haalandas (viduryje)

„Leipzig“ gretose 71 min. pasižymėjo ispanas Dani Olmo.

Dortmundo komanda Vokietijos taurę laimėjo penktą kartą istorijoje (pastarąjį sykį tai pavyko padaryti 2017 metais).

Taurės finale „Borussia“ apskritai žaidė dešimtą kartą. Savo ruožtu „Leipzig“ šiose varžybose netriumfavo nė karto. Finale Leipcigo komanda žaidė antrą kartą.

Daugiausiai kartų – net 20 – Vokietijos taurę laimėjo Miuncheno „Bayern“ komanda, šį sezoną iš turnyro pasitraukusi netikėtai anksti.

2020-2021 m. Vokietijos Bundeslygoje „Leipzig“ užima antrąją poziciją ir jau užsitikrino vietą tarp keturių geriausiųjų bei kelialapį į kito sezono UEFA Čempionų lygą. „Borussia“ rikiuojasi ketvirta ir įnirtingai kaunasi dėl bilieto į elitinį Europos turnyrą.