Beveik mėnesį be pergalių A lygoje žaidusi „Hegelmann Litauen“ ekipa pačioje rungtynių pradžioje pasiuntė į nokdauną tituluotus svečius iš Vilniaus. 9 minutę po Yukiyoshio Karashimos perdavimo Nauris Petkevičius taikliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą nuginklavo „Žalgirio“ vartininką Edviną Gertmoną.

Tačiau čempionai reikiamų išvadų nepadarė ir pirmame kėlinyje rimtesnių progų prie šeimininkų vartų nesukūrė. O 47 min. jau pats Y. Karashima tiksliai smūgiavo į apatinį vartų kampą ir šeimininkai išsiveržė į priekį 2:0.

Pajutę grėsmę žalgiriečiai sukruto, jų žaidimą pagyvino ir po keitimo aikštėje pasirodę Saulius Mikoliūnas bei Ogenyi Onazis. Nepaisant ryškios žaidybinės persvaros, svečiams niekaip nesisekė pramušti šeimininkų vartininko Igno Plūko ir „Hegelmann Litauen“ gynybos.

Visgi, 89 min. „Žalgirio“ viltis išgelbėti bent tašką atgaivino varžovų pranašumą tiksliu smūgiu sumažinęs Tomislavas Kišas. Nors per teisėjo pridėtas 5 minutes žalgiriečiai atakavo didelėmis pajėgomis, tačiau išvengti pralaimėjimo jiems nepavyko.

Po 11 rungtynių 21 tašką turintis „Žalgiris“ A lygos turnyrinėje lentelėje ir toliau užima 4 vietą. Nuo pirmaujančios Marijampolės „Sūduvos“ sostinės ekipą skiria 7 taškai. Tuo metu, per 12 žaistų rungtynių 11 taškų surinkusi „Hegelmann Litauen“ žengia 8 turnyrinės lentelės pozicijoje.