EURO 2020, XVI Europos futbolo čempionatas, vyks nuo birželio 11 dienos iki liepos 11 dienos.

Čempionato rungtynės bus žaidžiamos 11 miestų – Amsterdame, Baku, Budapešte, Bukarešte, Glazge, Kopenhagoje, Londone, Miunchene, Romoje, Sankt Peterburge bei Sevilijoje.

Tarp šių miestų turėjo būti ir Dublinas, tačiau dėl itin prastos koronaviruso situacijos Airijoje, grupės varžybos iš AVIVA stadiono buvo perkeltos į Sankt Peterburgą. Analogiškai, Bilbao miestas buvo iškeistas į Seviliją.

Grupės ir miestai

Grupė A (Baku ir Roma): Italija, Šveicarija, Turkija ir Velsas.
Grupė B (Kopenhaga ir Sankt Peterburgas): Belgija, Rusija, Danija, ir Suomija.
Grupė C (Amsterdamas ir Bukareštas): Ukraina, Nyderlandai, Austrija ir Šiaurės Makedonija.
Grupė D (Londonas ir Glazgas): Anglija, Kroatija, Škotija ir Čekija.
Grupė E (Sevilija ir Sankt Peterburgas): Ispanija, Lenkija, Švedija, ir Slovakija.
Grupė F (Budapeštas ir Miunchenas): Vokietija, Prancūzija, Portugalija ir Vengrija.

Tvarkaraštis

Grupių etapas

Birželio 11 d., penktadienis

A grupė: Turkija – Italija, 22:00 (Roma)

Birželio 12 d., šeštadienis

A grupė: Velsas – Šveicarija, 16:00 (Baku)
B grupė: Danija – Suomija, 19:00 (Kopenhaga)
B grupė: Belgija – Rusija, 22:00 (Sankt Peterburgas)

Birželio 13 d., sekmadienis

D grupė: Anglija – Kroatija, 16:00 (Londonas)
C grupė: Austrija – Šiaurės Makedonija, 19:00 (Bukareštas)
C grupė: Nyderlandai – Ukraina, 22:00 (Amsterdamas)

Birželio 14 d., pirmadienis

D grupė: Škotija – Čekija, 16:00 (Glazgas)
E grupė: Lenkija – Slovakija, 19:00 (Sankt Peterburgas)
E grupė: Ispanija – Švedija, 22:00 (Sevilija)

Birželio 15 d., antradienis

F grupė: Vengrija – Portugalija, 19:00 (Budapeštas)
F grupė: Prancūzija – Vokietija, 22:00 (Miunchenas)

Birželio 16 d., trečiadienis

B grupė: Suomija – Rusija, 16:00 (Sankt Peterburgas)
A grupė: Turkija – Velsas, 19:00 (Baku)
A grupė: Italija – Šveicarija, 22:00 (Roma)

Birželio 17 d., ketvirtadienis

C grupė: Ukraina – Šiaurės Makedonija, 16:00 (Bukareštas)
B grupė: Danija – Belgija, 19:00 (Kopenhaga)
C grupė: Nyderlandai – Austrija, 22:00 (Amsterdamas)

Birželio 18 d., penktadienis

E grupė: Švedija – Slovakija, 16:00 (Sankt Peterburgas)
D grupė: Kroatija – Čekija, 19:00 (Galzgas)
D grupė: Anglija – Škotija, 22:00 (Londonas)

Birželio 19 d., šeštadienis

F grupė: Vengrija – Prancūzija, 16:00 (Budapeštas)
F grupė: Portugalija – Vokietija, 19:00 (Miunchenas)
E grupė: Ispanija – Lenkija, 22:00 (Sevilija)

Birželio 20 d., sekmadienis

A grupė: Italija – Velsas, 19:00 (Roma)
A grupė: Šveicarija – Turkija, 19:00 (Baku)

Birželio 21 d., pirmadienis

C grupė: Šiaurės Makedonija – Nyderlandai, 19:00 (Amsterdamas)
C grupė: Ukraina – Austrija, 19:00 (Bukareštas)
B grupė: Rusija – Danija, 22:00 (Kopenhaga)
B grupė: Suomija – Belgija, 22:00 (Sankt Peterburgas)

Birželio 22 d., antradienis

D grupė: Čekija – Anglija, 22:00 (Londonas)
D grupė: Kroatija – Škotija, 22:00 (Glazgas)

Birželio 23 d., trečiadienis

E grupė: Slovakija – Ispanija, 19:00 (Sevilija)
E grupė: Švedija – Lenkija, 19:00 (Sankt Peterburgas)
F grupė: Vokietija – Vengrija, 22:00 (Miunchenas)
F grupė: Portugalija – Prancūzija, 22:00 (Budapeštas)

Į kitą čempionato etapą pateks 16 komandų – pirmas dvi vietas užėmusios komandos iš kiekvienos grupės bei keturios geriausios trečią vietą užimančios komandos.

Pertrauka birželio 24 – 25 dienomis.

Atkrintamųjų varžybų etapas

Birželio 26 d., šeštadienis

1. A grupės 2 vietos laimėtoja (A2) – B grupės 2 vietos laimėtoja (B2), 19:00 (Amsterdamas)
2. A1 –B1, 22:00 (Londonas)

Birželio 27 d., sekmadienis

3. C1 – D3/E3/F3, 19:00 (Budapeštas)
4. B1 – A3/D3/E3/F3, 22:00 (Sevilija)

Birželio 28 d., pirmadienis

5. D2 – E2, 19:00 (Kopenhaga)
6. F1 – A3/B3/C3, 22:00 (Bukareštas)

Birželio 29 d., antradienis

7. D1 – F2, 19:00 (Londonas)
8. E1 – A3/B3/C3/ D3, 22:00 (Glazgas)

Į kitą čempionato etapą keliauja 8 laimėjusios komandos.

Pertrauka birželio 30 ir liepos 1 dienomis.

Ketvirtfinaliai

Liepos 2 d., penktadienis

Pirmasis ketvirtfinalis: 6 poros laimėtoja (L6) – 5 poros laimėtoja (L5), 19:00 (Sankt Peterburgas)
Antrasis ketvirtfinalis: L4 – L2, 22:00 (Miunchenas)

Liepos 3 d., šeštadienis

Trečiasis pusfinalis: L3 – L1, 19:00 (Baku)
Ketvirtasis pusfinalis: L8 – L7, 22:00 (Roma)

Į finalinių varžybų etapą patenka 4 laimėjusios komandos.

Pertrauka liepos 4 – 5 dienomis.

Pusfinaliai

Liepos 6 d., antradienis

Pirmasis pusfinalis: antrojo ketvirtfinalio laimėtoja (L2) – pirmojo ketvirtfinalio laimėtoja (L1), 22:00, (Londonas)

Liepos 7 d., trečiadienis

Antrasis pusfinalis: L4 – L3, 22:00 (Londonas)

Į finalą patenka 2 laimėjusios komandos.

Pertrauka liepos 8 – 10 dienomis.

Finalas

Liepos 11 d., sekmadienis

Pirmojo pusfinalio laimėtoja – antrojo pusfinalio laimėtoja, 22:00 (Londonas).