Thomo Tuchelio auklėtiniai namie įveikė karališkąjį ispanų klubą 2:0 ir pusfinalyje triumfavo bendru rezultatu 3:1.

Abi komandos pradžioje patikrino vartininkų budrumą, tačiau šie nesunkiai atrėmė bet kokius bandymus pasiekti ankstyvą įvartį.

„Real“ nuo pat pradžių dominavo aikštėje kontroliuodamas kamuolį didžiąją laiko dalį.

18-ą min. greitoje kontratakoje po perdavimo iš krašto kamuolį gavęs Timo Werneris pasiuntė kamuolį į „Real“ vartų tinklą, tačiau teisėjas pakėlė nuošalės vėliavėlę ir įvartis nebuvo įskaitytas.

Netrukus daug rimtesnis buvo Karimo Benzemos smūgis ir „Chelsea“ vartus nuo užtikrinto įvarčio išgelbėjo tik vartininkas Edouardas Mendy.

28-ą min. Londono ekipa išmaudė varžovų gynėjus ir Kai Haveritzas, pamėginęs permesti kamuolį per vartininką, pataikė į skersinį. Tiesa, šalia buvęs T. Werneris galva pataisė netaiklų komandos draugo smūgį ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.


36-ą min. gerą progą išlyginti rezultatą turėjo K. Benzema, tačiau vėl „aristokratų“ vartus puikiai saugojo E. Mendy.

Po pertraukos K. Haveritzas pademonstravo dar kartą, kad gali nuginkluoti varžovų vartininką – galva smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į vartų skersinį.

„Chelsea“ atakos aštrėjo, tiesa, pasiekti antrąjį įvartį aikštės šeimininkams niekaip nepavyko iki 85-osios minutės. Th. Tuchelio auklėtinių pergalę ir triumfą įtvirtino Masonas Mountas, po gražaus Christiano Pulišičiaus perdavimo padidinęs „Chelsea“ persvarą 2:0.

Londono „Chelsea“ 2 – 0 Madrido „Real“ (pirmas mačas – 1:1)

28' [1 – 0] Timo Werneris
85' [2 – 0] Masonas Mountas

Kitame pusfinalyje antradienį „Manchester City“ namie 2:0 pranoko „Paris Saint-Germain“ ir triumfavo bendru santykiu 4:1.

„Manchester City“ pirmą kartą klubo istorijoje iškopė į Čempionų lygos finalą – prieš tai Josepho Guardiolos auklėtiniai triskart paeiliui suklupo ketvirtfinalyje.

Tuo metu „Paris Saint-Germain“ nepavyko pakartoti pernykščio žygio, kuomet tik finale nusileista Miuncheno „Bayern“ (Vokietija).

UEFA Čempionų lygos finalas bus žaidžiamas gegužės 29 dieną Stambule, Turkijoje.