Lapinais vadinamas klubas namuose 2:1 (0:1) įveikė Londono „Crystal Palace“ ekipą ir sustiprino savo šansus finišuoti didžiajame ketverte.

Nors pirmieji jau 12 minutę pasižymėjo svečiai, kai tikslus buvo Wilfriedas Zaha, šeimininkai atkuto ir visus savo pirmadienio reikalus sutvarkė po didžiosios pertraukos: 50 min. rezultatą išlygino Timothy Castagne'as, o 80 min. pergalę saviškiams nukalė Kelechi Iheanacho.

Po jos „Leicester City“ su 62 taškais dar labiau atitrūko nuo penktoje vietoje žengiančio Londono „West Ham United“ (55 tšk.).

Primename, kad pirmos keturios „Premier“ lygos komandos iškovoja teisę žaisti kito sezono UEFA Čempionų lygoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)