Ketvirtadienį Senąją senjorą iš stipriausių komandų trejeto išstūmė Bergamo „Atalanta“, kuriai pakako ir lygiųjų.

Po keturių paeiliui iškovotų pergalių Gian Piero Gasperini auklėtiniai svečiuose 1:1 sužaidė su „Roma“.

Ukrainietis Ruslanas Malinovskis 26-ą minutę buvo išvedęs „Atalanta“ į priekį, bet 75-ą min. šeimininkai atsakė Bryano Cristante įvarčiu.

Bergamo klubas pasivijo ir aplenkė „Juventus“, abi ekipos turi po 65 taškus. „Roma“ (55 tšk.) žengia septinta.

Ant kulnų Turino ekipai mina ir „Napoli“ (63 tšk.), namuose 5:2 įveikęs kitą sostinės klubą „Lazio“ (58 tšk.).

Dublį nugalėtojams surinko Lorenzo Insigne, po vieną taiklų smūgį pridėjo Matteo Politano, Driesas Mertensas bei Victoras Osimhenas.

„Lazio“ gretose skirtumą sušvelnino Ciro Immobile ir Sergejus Milinkovičius-Savičius.

Primename, kad kelialapius į Čempionų lygą pelno keturios stipriausios Italijos ekipos.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Tuo metu vienintelėse ketvirtadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Leicerster City“ namuose 3:0 susitvarkė su „West Bromwich Albion“.

Po įvartį pirmame kėlinyje pelnė Jamie Vardy, Jonny Evansas ir Kelechi Iheanacho.

„Leicerster City“ turnyro lentelėje užima trečią vietą (59 tšk.), „West Bromwich Albion“ rikiuojasi priešpaskutinis 19-as (24 tšk.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)