Po nulinėmis lygiosiomis pasibaigusio pirmojo kėlinio pirmieji ledus pralaužė „Old Trafford“ stadiono šeimininkai. 48-ą minutę Mančesterio klubą į priekį išvedė po Marcuso Rashfordo rezultatyvaus perdavimo pasižymėjęs Masonas Greenwoodas.

Pranašumu „United“ ilgai nesidžiaugė – prabėgus vos porai minučių „Burnley“ sugebėjo suduoti atsakomąjį smūgį. Rezultatą išlygino 50-ą minutę pasižymėjęs Jamesas Tarkowskis.

Artėjant susitikimo pabaigai po dar vieno puikaus epizodo jaunasis šeimininkų puolėjas Greenwoodas pasižymėjo antruoju savo įvarčiu. Devyniolikmetis anglas nuginklavo varžovų vartininką 84-ą minutę, o pergalingą „United“ vakarą įtvirtino 93-ią minutę rungtynes įvarčiu „uždaręs“ Edinsonas Cavani.

Sužaidus 32 turus raudonieji Mančesterio atstovai savo sąskaitoje turi 66 taškus ir aštuonių taškų skirtumu atsilieka nuo tiek pat rungtynių sužaidusių to paties miesto atstovų „Manchester City“. Iki pirmenybių pabaigos abiem klubam liko sužaisti po šešis sustikimus.

Dar vieną apmaudų rezultatą su kartėliu nuryti turėjo Londono „Arsenal“ sirgaliai. Vos devintoje turnyro lentelės vietoje žengiantys kanonieriai namuose buvo per plauką nuo pralaimėjimo sostinės „Fulham“, tačiau tikslus Eddie Nketiah smūgis 97-ą susitikimo minutę išplėšė šeimininkams tašką – 1:1 (0:0).

Svečiai pirmavo po 59-ą minutę nuo vienuolikos metrų žymos pelnyto įvarčio, kuriuo pasižymėjo Joshas Maja. Svarbų tašką išplėšę „Fulham“ po lygiųjų toliau žengia aštuonioliktoje turnyro lentelės vietoje, o nuo saugios septynioliktos pozicijos Londono futbolininkus skiria 6 taškai.